Skocz do zawartości

Mod Yamaha R-N602 ;)


Mariusz Sanecki

Recommended Posts

Cześć,

Mam nietypowe i może głupie pytanie ;). Czy można bez problemów i większych kombinacji od amplitunera Yamaha R-N602 odkręcić nóżki na których stoi i postawić w miarę  stabilnie we wnęce szafki? ;) Rzecz w tym, że moja wnęka ma ok 15 cm wysokości, więc ten amplituner nie wejdzie do niej albo na styk, ale z takim modem już bez większego problemu. :D

Pytam serio :)

Edytowano przez Mariusz Sanecki
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Elizjum7919.Ale jesteś zabawny. Wiem, że to głupie, ale tylko pytałem, bo chciałem w szerszym kontekście dowiedzieć się ile musi taki amp mieć rezerwy na wentylację/cyrkulację powietrza. Szerokość i głębokość to nie problem.

Pozostaje mi wymiana lub mod szafki ;)

Edytowano przez Mariusz Sanecki
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@S4Home

Całkowity koszt szafki z docięciem płyty na wymiar + listwy wykończeniowe do blatu 2 metalowe i półek PCV pod kolor to około 250 zł. Wielkość blatu w mojej szafce to 130 cm x 50 cm. Standardowa szerokość blatu to 60 cm, ale dla mnie było za duża. 

Trzeba uwzględnić grubość płyty 19 mm przy projektowaniu szafki, aby półki nie wyszły za małe. 

Zastosowałem blat, aby dociążył i usztywnił szafkę. Jako nóżki użyłem podkładek samoprzylepnych z korka. 

Trzeba dodać jeszcze koszt złączy meblowych koniecznie pod kolor i śrubki, ale to już niewielki wydatek. Śrubek dobrze jest wziąć więcej. 

Z efektu jestem bardzo zadowolony. 

Pozdrawiam 

Edytowano przez 1Ender
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ender pokaż :)

3 minuty temu, Lukas455 napisał:

Długo szukałem szafki RTV żeby amplituner, konsola i dekoder i fanbox mi sie zmieścił.

https://allegro.pl/oferta/szafka-rtv-omega-12-czarny-bialy-polysk-led-6690288711

Niby spoko ale 13 cm półki. No właśnie to nie jest RTV. Żadne sprzet audio tam nie wejdzie. Albo szybko się ugotuje. To jest robione dla wzmacniaczy klasy D chyba :P

To są stoliki zapewniające oddech.

https://www.rogoz-audio.com/pl/produkty/stoliki.html

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ja mam 2 wnęki po 14 cm szerokie na 48 cm i głębokie na blisko 50 cm. Ale yamaha r-n602 nie zmieści się do niej jest za wysoka bo ma ok. 15 cm albo będzie na styk żeby się ugotować :)

10 minut temu, S4Home napisał:

To nie minus :) Audiofile chwalą się kablami :D

 

Heheh powiedz to żonie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...