Skocz do zawartości

denon avr-x250bt Jaki zestaw głośników.


Krzysiekok2

Recommended Posts

Dziękuje bardzo za szybka i wyczerpująca odpowiedz. Odpowiadają mi głośniki Quadral bardzo się nad nimi zastanawiam. Ale mam jeszcze jedno pytanie, znalazłem głośniki Denon sys-2020 w promocji za 613zl nowe w media markt NL, co Pan myśli o nich? Co lepiej wybrać?

Pozdrawiam 

Krzysztof

75238FF4-7B2F-4CD8-8749-E3A714EB1C08.png

Ceny w na Allegro zaczynaja się od 1249 zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

rozumiem, że z aplikacji Netflix, jak i youtube, korzystasz na androidzie z TV? Co to za TV?

Jak masz w ogóle to wszystko pospinane?

I co to za komunikat pojawia się na ekranie w jego dolnej prawej części (19 sekunda), kiedy ewidentnie zmienia się brzmienie? Zmieniałeś w tym czasie jakieś kodeki dźwięku, czy ta zmiana wystąpiła samoistnie? Takie same objawy są przy każdym poziomie głośności?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telewizor philips 55pos9002 ten komunikat informuje ze przeszedłeś na głośniki tv jak wyłączyłem kino. Wydaje mi się ze dobrze jest podłączone. Dzieje się to przy każdym poziomie głośności. 

Połączenie przez hdmi i optyczne. Chodź wydaje mi się ze dźwięk idzie tylko przez hdmi. Po odłączeniu optycznego nie ma żadnych zamian.

image.jpg

Tak telewizor korzysta z androida

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, że masz ustawione źródło na granie z optyka, a gra dalej po jego odłączeniu - coś nie do końca te ustawienia są w porządku. Na miejscu zdecydowanie łatwiej byłoby pomóc.

spróbuj może zapodać mu (ampli) przywrócenie ustawień fabrycznych i zostaw go na samym ARC (odłącz optyk). Spróbuj może też w drugą stronę - zmień wejście HDMI w TV na inne (bez ARC), a wymuś dźwięk optykiem (wtedy nie będzie miał innego wyjścia). Pamiętaj tylko, żeby nie przepinać HDMI na włączonych urządzeniach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, S4Home napisał:

Włączone masz optyczne a gra z arc??

Szczerze to na odległość nie wiem. Musiał bym zobaczyć tego cudaka na żywo 

Piotr

Wyglada to dokładnie tak, po odłączeniu optycznego gra, po odłączeniu arc dalej gra. Dźwięk z Youtube masakra. Przywracalem ustawienia amplitunera i telewizora, nic. 

Dzwiek na Netflix jest normalny na 95% uruchamiania aplikacji, a w Youtube cały czas rwie. Zmiana portu hdmi w tv i kabla nic nie dala.

Ps.

Za późno kilka razy lub kilkanascie, przepinałem kabel hdmi na uruchomionych urządzeniach. Czym to grozi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Krzysiekok2 napisał:

Czym to grozi?

uszkodzeniem gniazd HDMI

19 minut temu, Krzysiekok2 napisał:

po odłączeniu optycznego gra, po odłączeniu arc dalej gra

to jak ten dźwięk jest przekazywany, skoro odłączyłeś wszystkie kable? Czarna magia :) 

 

EDIT: jeszcze jedno... 

3 godziny temu, Krzysiekok2 napisał:

Na amplitunerze mam włączone optyczne

a w TV? To na nim musisz "wymusić", którym źródłem ma pójść dźwięk

Edytowano przez Markcox
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...