Skocz do zawartości

stereo małe do pokoju 13m2


Pawel B

Recommended Posts

Dobry wieczór,

szykuję się do kupna wieżyczki/zestawu stereo do pokoju 13m2, kształ prostokąta . Max budżet do 1300 zł. Ponizej kilka wytycznych, które chciałbym aby sprzęt spełniał:
 

  • sprzęt używany,
  • głosniczki będą stały na komodach (brak miejsca na kolumny podłogowe)
  • fajnie jakby było radio DAB (zdaję sobie sprawę że bedzie ciezko w tym zakresie cenowym)
  • brzmienie: naturalne/uniwersalne
  • bluetooth
  • < 1300 zł
  • muzyka: okolice rock/metal/muzyka alternatywna, w sumie wszystko prócz hiphopu, czy disco.

Słuchałem Denona M40 i Onkyo 545. Nie zrobiły na mnie wrażenia, zagrały poprawnie.
Moze jednak pojsc w stronę Yamahy Pianocraft MCR640?

Dzięki za podpowiedź
Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób rysunek pokoju z dokładnymi wymiarami i zaznaczeniem wszystkich mebli oraz to gdzie planujesz postawić kolumny. 

Co ma być źródłem, odtwarzacz CD, komputer, a może muzyka po wifi i pliki? Np. Spofity, Tidal? 

Czy w przyszłości planujesz rozbudowę o jakieś elementy? 

Czy ma być to zakup jednorazowy na kilka lat? 

 

Pozdrawiam 

Edytowano przez 1Ender
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj by nie kupować w ciemno! Zawsze staraj się odsłuchać przed zakupem lub wypożyczyć do domu. 

Skontaktuj się z @Pumpurek. Prowadzi serwis audio. Sprzęt sprawdzony, gwarancja. Masz możliwość posłuchania w domu. Jak będzie odpowiadać dźwiękowo, zostawisz. Jak nie wymienisz wzmacniacz lub kolumny i szukasz dalej swojego dźwięku. Pan Mariusz złoży Ci komplet włącznie z przewodami. W wypadku wymiany płacisz tylko za wysyłki, ewentualnie jakąś dopłatę jak wymienisz na coś lepszego. 

Wpisz pumpurek w Google i tam znajdziesz namiary. 

Pozdrawiam 

 

Edytowano przez 1Ender
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...