Skocz do zawartości

Cyrus x power-czy miał ktoś do czynienia z tą końcową?


Darek Zuk

Recommended Posts

Witam 

Mam pytanie do grona uczestników na temat końcówki Cyrus x power.Czy miał ktoś z was z nią do czynienia i mógłby trochę się rozpisać na jej temat.To że jest mocna to wiem ale bardziej chodzi mi o sposób jej grania... Zastanawiam się nad kupnem jej lub Cyrus 8 i chodzi mi o opinię kogoś kto miał z nią styczność.Dodam że będzie ona grała w parze z Cyrus Smart power i dwoma psx-r

Ogólnie bardzo podoba mi się w sposób Cyrus prezentuję muzykę i tylko ten wariant mnie interesuje.

Dziękuję z góry 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolumny to monitor audio silver 8

W tej chwili posiadam jeszcze Cyrus 3i którego zastąpie wkrótce pre od cyrus-a i jak pisałem już wyżej posiadam jeszcze smarpowera-wszysztko z psx-r

Druga opcja to kupienie 8 vs2 i granie ze Smart  powerem ale już bez pre.

Która opcja będzie ciekawsza?

Mógłbyś coś więcej napisać na temat x powera,w jakiś sposób go opisać (po jakiej stronie grania on się znajduję)

Cały system w tej chwili to Cyrus 3i z psx-r

Smart power z psx-r 

A zmiany będą dotyczyły na tym etapie wymiany 3i na którąś z wyżej wymienionych opcji

Edytowano przez Darek Zuk
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za radę.

Z tego klubu właśnie zrodził się pomysł zakupu całego Cyrus-a u mnie, także przeczytane mam już wszystko włącznie z zagraniczną prasą czy fora ale tak naprawdę to niewiele jest informacji na temat samego x power-a poza och i ach z branży... Dlatego pomyślałem że może ktoś posiada taką końcówkę i będzie mógł się wypowiedzieć na jej temat

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie dokupiłem 2x SmartPower Plus do mojego 82DACQX i gra...inaczej, nie miałem do końca tak czasu żeby to wszystko podlaczyć i dokładnie posłuchac ale jest bardziej detalicznie i bas jest inny niż był, głębszy. Jeszcze się zastanawiam czy zostaną.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w trakcie odsłuchów i wymiany i stad właśnie dodatkowe końcówki mocy. Kolumny się ostały z poprzedniego sprzętu to Monitor Audio Bronze 6. Ostatnio miałem w domu przez tydzień Heco Aurora 1000 i do mojego salonu 80 m2 3,25 wysokośći pasowały zdecydowanie lepiej. Zwyczajnie potrzebuje większy model kolumn. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To za pewne zostaną u Ciebie bo skoro będziesz mieć większe kolumny to zapas mocy się przyda.

Szkoda że nikt nie odpisał na moje pytanie w sprawie x powera bo bardzo jestem ciekaw jak on gra.. Swoją drogą okazuje się że posiadaczy Cyrus-a jest naprawdę mało,a szkoda

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te końcówki 300 grały na AVS z kolumnami Audio Physics i grało zajebiscie. Z tym ze jak tych końcówek nie miałem w domu no to co będę pisał. Cały zestaw na AVS brzmiał tak jak powinno brzmieć zajebiste stereo. Ale ciężko porównać jak nie podłączysz tego do swojego zestawu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że miedźy tymi końcówkami 300 signature a x powerem jest  bardzo wielka przepaść i tu mogę tylko pomarzyć o podobnych rezultatach ?nie wspominając o kolumnach,ale zaryzykuję i zobaczę.U mnie w uk nie ma możliwości pożyczenia sprzętu do domu także brak takiej możliwości żeby się przekonać.Masz psx-do tych Smart power-ow?

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo psx-r leży teraz na ebay-u u mnie ale faktycznie ceny są dość wysokie.A z tą chorobą to faktycznie coś w niej jest.Mam podobnie.Najgorsze tudzież najlepsze w tym wszystkim że wydziwiac z  Cyrus-em można praktycznie bez końca ?.

Swoją drogą zastanawiam się dlaczego branża nic nie wypowie się w sprawie x piwer-a

Edytowano przez Darek Zuk
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego o to pisałem.

Moim zdaniem tutaj końcówka mocy jest dobrym pomysłem.

Co uzyskasz albo zmienisz? Lepsza separacja kanałów, dokładniejsza stereofonia. Czystość w dźwięku. Do tego końcówki są bardziej wydajne mocowo. A więc w tej kwestii nie ma ograniczeń.

Charater grania jest jednak zostawiony. To po prostu level wyżej.

 

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie

Temat z końcówką x power nie będzie już aktualny gdyż nabyłem właśnie 8a.Przyznam się szczerze że po konsultacjach z RoRo które jak wiemy ma duże doświadczenie z pudełkami na buty wybrałem ta obcje i teraz poczekać trzeba na odsłuchy

Dziękuję wszystkim za chęć pomocy

Pozdrawiam Darek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wrócę z nart to wszystko sobie porządnie podłączę i skrobnę coś o tych SmartPower Plus. A Cyrus dla tych co lubią takie brzmienie to taki swoisty pewniak, każdy klocek do kompletu i coraz lepiej?

Teraz wypuścili nowy moduł QX nazywa się QXr i robi 32bit/ 768k

https://www.cyrusaudio.com/products/qxr-upgrade-card/

kolejne wydatki ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • RoRo locked this topic
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...