Skocz do zawartości

Cyrus x power-czy miał ktoś do czynienia z tą końcową?


Darek Zuk

Recommended Posts

Właśnie zasiadłem do małego słuchania.Za namową RoRo rozłączyłem wszystko i zacząłem słuchać samej 8a

Pierwsze co poszło to Michal Lorenc-Elena's Dance bardzo przyjemnie, przejrzyście, świetna stereofonia, instrumenty brzmią bardziej naturalnie niż na 3i jest fajna głębia ale brakuje mocy ?

Przepraszam RoRo ale muszę podłączyć psx-r a.Chyba naprawdę się przyzwyczaiłem ?

Już świecą dwie zielone lampki ?

Próba niskich tonów na 15 Bhad Bhabie

Całkiem przyjemnie to brzmi jest ich całkiem sporo są bardzo zróżnicowane (podoba mi się) jest dynamicznie i bardzo przejrzyście w górnych rejestrach

Mam wrażenie że 8a gra jaśniej..

Teraz spróbuję coś zupełnie innego Slayer

South of Haven?to brzmi naprawdę super..Cyrus jednak lubi szybką muzykę.Wszystkie zakresy są wzorowe (w moim odczuciu..) Można słuchać takiej muzyki w takim wykończeniu bardzo długo ?

Muszę przyznać że jestem naprawdę pozytywnie zadowolony.Nie powiem że 3i jest zły ale napiszę że 8a gra na innym poziomie który mi się bardzo podoba..

Jeszcze raz dziękuję za pomoc..

A na dowód że piszę prawdę małe zdjęcie

 

15489742924496457468203602376761.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest na prawdę zacnie. Dziś po 2 dniach słuchania podłączyłem końcówkę z zasilaczem i ? Wszystko zrobiło się jeszcze ciekawsze.Po siedzę kilka dni trochę się osłucham  i napiszę coś w wątku Cyrus-a (różnice między co było a jest)

Inferno to Twoje pudełka nie są podłączone?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podłączone przed wyjazdem ale jeszcze nie wstawione na miejsce. Właśnie się bawię ?. Jak masz TIDAL albo Spotify to sprawdź to:

 

4A120ECA-9C29-4AA6-A8FF-DCEE68780D86.jpeg

Często używam do testowania sprzętu ?

Ta Twoja Bhad Bhabie niezła !

Body language - ten kawałek polecam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darek,

cieszę się , że udało się zrealizować zakup nowego Cyrusa.

Zapraszam do kontynuowania w wątku klubowym CYRUSa:

W porozumieniu z autorem wątku - zamykam bieżący temat i zapraszam jak wyżej.

Pozdrawiam
PS. A po weekendzie - może uda się przenieść tam posty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • RoRo locked this topic
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...