Skocz do zawartości

Klipsch RP-6000F + Denon


romek

Recommended Posts

Cześć!

Planuję zrobić system kina domowego oparty na nowych Klipschach RP. Audiofilem nie jestem, muzyki słucham sporadycznie :)

I teraz mam pytanie: czy rp-6000f "starczą", czy potrzebuję 8000? Część dzienna całego parteru (45m2 z aneksem i jadalnią) to 30m2. Odległość od TV to około 5m.

Drugie pytanie: czy denon x2500 to udźwignie?

Dziękuję za pomoc i pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

udźwignie. Akurat kolumny od Klipscha charakteryzuje duża skuteczność, więc nie potrzebują dużo prądu, żeby je poruszyć.

Tu bardziej bym się zastanowił, czy jest sens iść w podłogówki, skoro użytkowane ma być tylko do KD. Miej świadomość, że, czy pójdziesz w podłogówki, czy monitory, to i tak zakup subwoofera będzie obowiązkowy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klipsch to bardzo skuteczne kolumny, model RP-6000F moim zdaniem będzie rozwiązaniem optymalnym do Twojego salonu. Bez problemu Denon AVR-X2500H prawidłowo wysteruje te kolumny. Klipsch mają wysoką skuteczność. Zresztą jest to bardzo dobre połączenie, które w pełni rekomenduję.

Jednak jeśli masz taką możliwość, serdecznie zapraszam do naszego salonu na odsłuchy, porównania. Zapraszam także do kontaktu w sprawie indywidualnej wyceny dla forumowicza. Jeśli jednak wątpliwości, czy zestaw taki będzie odpowiedni, czy jednak większy model kolumn, nie ma u nas żadnych problemów z wypożyczeniem lub zakupem i późniejszą wymianą także na odległość. Zapraszam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
Dnia 29.01.2019 o 07:35, S4Home napisał:

A no to zdecydowanie RP260. Tyko serio poluj na te. Nie na nową serie. A jak lubisz jasne granie to masz bardziej melodyjne a tak samo mocne Magnat 725 czy Monitor Audio Bronze 6.

Za Klipschem przemawia rewelacyjny 440C

 

Piotr

Witam Was trochę pózno trafiłem na wasz komentarz.Dlaczego nie kupować serii rp6000f czy model 260f jest lepszy.Czy w tym wypadku chodziło o cenę.Kolejne pytanie czy Klipsch rp zagra lepiej z Onkyo rz1100 czy z denon4500.

Miałem denon4400 i bardziej podobało mi się wcześniejsze onkyo686 dlatego zmieniłem denona na Onkyo rz1100.Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...