Skocz do zawartości

mission QX-5


lysy

Recommended Posts

Witaj,

musimy poszukać czegoś mocnego, wydajnego. Jeśli szukasz brzmienia równego, pełnego, dobrze dociążonego, spójrz na zestaw Advance Acoustic X-i125 z odtwarzaczem X-CD5. To zestaw poniżej założonego budżetu, jednak z czystym sumieniem będący w stanie wykorzystać potencjał Twoich kolumn. Dobrą opcją będzie także Musical Fidelity M3si z odtwarzaczem M2scd. Spojrzałbym także na hybrydy lampowe Vicnent (np. SV-227 MK2). Jeśli natomiast szukasz bardziej żywego, swobodnego grania ze świetną plastyką, zaproponowałbym zestaw Atoll IN200SE z odtwarzaczem CD-80SE2. Ciekawą opcją jest także Primare I15 z transportem DD15.

Serdecznie zapraszam do naszego salonu na odsłuchy, porównania poszczególnych rozwiązań. Powyżej to tylko kilka konkretnych przykładów konfiguracji, na miejscu w naszym salonie masz do wyboru dziesiątki urządzeń, które w komfortowych warunkach możesz odsłuchać i porównać, jest także możliwość wypożyczenia urządzeń do testu w swoim systemie audio.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Mariusz Sanecki napisał:

Yamaha CD-S700 + R-N803D

r-n803d jest napewno za slaby do tych kolumn

3 godziny temu, Q21 napisał:

Witaj,

musimy poszukać czegoś mocnego, wydajnego. Jeśli szukasz brzmienia równego, pełnego, dobrze dociążonego, spójrz na zestaw Advance Acoustic X-i125 z odtwarzaczem X-CD5. To zestaw poniżej założonego budżetu, jednak z czystym sumieniem będący w stanie wykorzystać potencjał Twoich kolumn. Dobrą opcją będzie także Musical Fidelity M3si z odtwarzaczem M2scd. Spojrzałbym także na hybrydy lampowe Vicnent (np. SV-227 MK2). Jeśli natomiast szukasz bardziej żywego, swobodnego grania ze świetną plastyką, zaproponowałbym zestaw Atoll IN200SE z odtwarzaczem CD-80SE2. Ciekawą opcją jest także Primare I15 z transportem DD15.

Serdecznie zapraszam do naszego salonu na odsłuchy, porównania poszczególnych rozwiązań. Powyżej to tylko kilka konkretnych przykładów konfiguracji, na miejscu w naszym salonie masz do wyboru dziesiątki urządzeń, które w komfortowych warunkach możesz odsłuchać i porównać, jest także możliwość wypożyczenia urządzeń do testu w swoim systemie audio.

Chetnie bym przyjechal do Panstwa salonu, ale mam takiej mozliwosci. Macie bardzo duzy wybor, ale tych kolumn na Waszej stronie nie widze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm na pewno? Nam kiedyś proponowano ale nie wzięliśmy. Zobaczcie, jeśli je chcecie.

Dziwne bo to marka raczej taka potrzebującą większej grupy wsparcia.

Tak czy siak sproboj do missiona, Roksana k3. Z ekspozycji powinieneś się zmieścić. Zje inne konstrukcje do nich. Alternatywa to tańszy ale wydajny Cyrus one.

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dziwne. Skoro to marka która ma wyłączność na TopHiFi to powinna być w każdym salonie z tym logiem. Jaki jest sens blokowania ich ? :/ Heh czy tylko mi się wydaje to komiczne?

Tu masz je za 6700 zł:

https://www.tophifi.pl/glosniki/glosniki-podlogowe/mission-qx-5.html

 

A tutaj za 5000 zł :)

https://www.richersounds.com/mission-qx5-black-wood.html

 

Jak poczekasz to będą jeszcze na promocji. Może je także wynegocjować u Richera. Nie ma w Polsce to ściągaj. Proste.

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, S4Home napisał:

No dziwne. Skoro to marka która ma wyłączność na TopHiFi to powinna być w każdym salonie z tym logiem. Jaki jest sens blokowania ich ? :/ Heh czy tylko mi się wydaje to komiczne?

Na każdym kroku dowalasz się do nas, mógłbyś już sobie odpuścić. Mission QX-5 to ogromne kolumny i przez to nie są tak popularne jak mniejsze modele (jednak większość z nas nie ma salonów po 50m2). Logicznym jest więc, że modele najbardziej chodliwe są od ręki, a z większymi to już różnie- salony nie są z gumy i pomimo najszczerszych chęci nie da się do nich wstawić wszystkiego bo się po prostu nie zmieści. 

@Inferno skontaktuj się z salonem do którego masz najbliżej, najlepiej telefonicznie i poproś o ściągnięcie ich do salonu na odsłuch. Nie powinno być z tym żadnego problemu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Dnia 29.01.2019 o 12:04, Top Hi-Fi Poznań napisał:

skontaktuj się z salonem do którego masz najbliżej, najlepiej telefonicznie i poproś o ściągnięcie ich do salonu na odsłuch. Nie powinno być z tym żadnego problemu.

Niestety nie można, dzwoniłem i wyglada na to ze się nie da ☹️ Bardzo sympatyczny pan z Naruszewicza zaproponował odsłuch QX4 niestety mają zbyt mały salon żeby mieć pełna ofertę - zrozumiałe. Polecił mi żeby zadzwonić na Andersa tam wielki piętrowy salon - ale niestety usłyszałem ze się nie da, gdyby były w Wawie to by ściągnęli ale jak nie ma to nie da rady ☹️ Na pytanie czy  to znaczy ze gdybym je chciał kupić to musze to zrobić bez odsłuchu przytaknął ale jak już się zapytałem czy kupiłby kolumny bez odsłuchu to odpowiedz była „ nie” no wiec nie rozumiem. Kurcze znowu Polska....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

20 minut temu, Karo napisał:

Ewentualnie napisz do top hi-fi Poznań. Może dadzą radę pomóc.

Stary a co ja robię w poprzednim poście ?? Przecież adresuje moją wypowiedź cytując Hi-Fi Poznań...

Chodzi o to że nie chce robić takich numerów, jak normalny człowiek chciałem zobaczyć coś zanim zdecyduje się kupić. Nie jestem gościem pokroju Janusza który dziecku kupił kurtkę na narty ale nie odrywał metki żeby oddać jak wróci ?W tym roku to widziałem na stoku razem z tatusiem który zauważywszy że się z synem przyglądamy i śmiejemy skrzętnie upychał metkę za zamek błyskawiczny! Pomimo tego zwariowanego świata staram się być fair.

?

Edytowano przez Inferno
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja pisałem, że nie masz zachować się porządnie?

Skoro sklep nie może Ci zaprezentować produktu na miejscu, to zamawiasz i sprawdzasz w domu. Jeśli będzie Ci odpowiadał to zostawisz, jeśli nie to odeślesz. Ja w takim postępowaniu nic złego nie widzę. Zwłaszcza, że sprzedawca Ci powiedział, że odsłuchać na miejscu nie możesz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Inferno rozmawiałem już w twojej sprawie i wszystko sobie wyjaśniłem :) Sprawa jest załatwiona, kolumny przyjadą na Andersa, abyś mógł je odsłuchać. 

Jest to największy salon i warunki do osłuchu tak dużych kolumn będą najlepsze. Skontaktuj się z kolegami, na dniach będziesz mógł ich odsłuchać. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Top Hi-Fi Poznań napisał:

rozmawiałem już w twojej sprawie i wszystko sobie wyjaśniłem :) Sprawa jest załatwiona, kolumny przyjadą na Andersa, abyś mógł je odsłuchać. 

Jest to największy salon i warunki do osłuchu tak dużych kolumn będą najlepsze. Skontaktuj się z kolegami, na dniach będziesz mógł ich odsłuchać. 

Bardzo dziekuje ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...