Skocz do zawartości

Odpowiedni amplituner, pomoc w wyborze


Bubus

Recommended Posts

Witam wszystkich :-) zakupilem w bardzo okazyjnej cenie zestaw glosnikow 5.0 Path z Kruger Matz (Wiem ze nie jest to cos wspanialego) ale cena byla wyjatkowo niska więc się skusiłem, zestaw był przeceniony z 4999 na 2499. Teraz moje pytanie czy amplituner onkyo 686 to dobry wybór do tych kolumn czy wybrać coś z mniejszą mocą? Proszę o porade

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

w podobnym budżecie masz tak naorawdę trzy amplitunery - wspomniany Onkyo TX-NR686, Denon AVR-X2500H i Yamaha RX-V685. Pod względem wyposażenia jest podobnie, wszystkie urządzenia są nowoczesne i gotowe na nowe standardy, różnice są natomiast słyszalny przy bezpośrednim porównaniu. Onkyo jest bardzo uniwersalne, oferuje szybki, swobodny, dynamiczny dźwięk. Bardzo dobrze sprawdzi się tak w muzyce, jak i kinie domowym. Denon jest cieplejszy, bardziej plastyczny, dociążony. To dobry wybór jeśli słuchamy dużo muzyki i preferujemy raczej relaksujący dzwięk. Yamaha natomiast jest najbardziej ofensywna, wyraźnie eksponuje skraje pasma, gra efekciarsko.

Zapraszam serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, porownania oraz indywidualne wyceny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...