Skocz do zawartości

Słuchawki douszne do około 50 zł


Recommended Posts

Witam, jest to mój pierwszy post na forum, więc proszę mnie powiadomić jeśli coś źle zrobiłem.

Interesują mnie słuchawki douszne do około 50 zł. Znalazłem kilka wydaje mi się sensownych opcji a mianowicie: Brainwavz Omega, JBL T110 lub SNAB OVERTONE EP-81.

Które z nich będą najlepsze? A może macie coś bardziej wartego uwagi?

Z góry dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZS3 są bardzo udanymi słuchawkami opartymi o pojedynczy driver dynamiczny. Ich brzmienie jest jednak nieco przyciemnione. Po lekkim przekonstruowaniu i wyposażeniu ich dodatkowo w armaturowe drivery wysokotonowe powstały ZS4, słuchawki które powinny zagrać lepiej od ZS3. O ES4 wiem tyle że to porównywalny model o nieco bardziej wyrównanej charakterystyce w stosunku do ZS4, no i budowa ich mimo że to również OTE ma inny kształt.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wyglądu bardziej do gustu przypadły mi ZS4, więc raczej na nie bym się zdecydował (wyrównana charakterystyka to znaczy że dźwięk jest bardziej zbalansowany?) Będą one grały lepiej niż wymienione przeze mnie modele? I jeszcze trochę niepokoi mnie kształt tego typu słuchawek, może być tak że nie będą pasować do moich uszu, czy po zastosowaniu odpowiedniej wielkości wkładek silikonowych powinno być ok?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...