Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Krutki

Który amplituner do kolumn front Magnat Shadow 207

Recommended Posts

Witam posiadam kolumny przednie Magnat Shadow 207 który Amplituner wybrać z tych są używane. Wszystkie kosztują tak samo 1-Denon AVR-2805 7.1            2-Denon AVR-1905 i ostatni 3-Denon AVR 1612  nie wiem czy  nie będzie za mocny lub zaslaby resztę kolumn dokupie w swoim czasie. 

Im wyższy model amplitunera tym lepiej... Za mocny nie będzie, a zasada jest prosta: nie grać na maksymalnej głośności i jak tylko pojawiają się zniekształcenia wyłączyć sprzęt lub przynajmniej ściszyć.

Jaką kwotę zamierzasz przeznaczyć na amplituner i na jakiej powierzchni będzie to grało?

Pozdrawiam

Dnia 26.01.2019 o 19:58, RoRo napisał:

Im wyższy model amplitunera tym lepiej... Za mocny nie będzie, a zasada jest prosta: nie grać na maksymalnej głośności i jak tylko pojawiają się zniekształcenia wyłączyć sprzęt lub przynajmniej ściszyć.

Jaką kwotę zamierzasz przeznaczyć na amplituner i na jakiej powierzchni będzie to grało?

Pozdrawiam

Sam salon 25 m z jadalnią i kuchnia 50m. Tylko że wyższy model jest sporo starszy i nie ma Hdmi i nie wiem czy podłącze do tv smart. 

1 godzinę temu, Krutki napisał:

Sam salon 25 m z jadalnią i kuchnia 50m. Tylko że wyższy model jest sporo starszy i nie ma Hdmi i nie wiem czy podłącze do tv smart. 

Kwotę 600zl jest on używany na gwarancji -Denon AVR-2805-Denon