Skocz do zawartości

Który amplituner do kolumn front Magnat Shadow 207


Krutki

Recommended Posts

Im wyższy model amplitunera tym lepiej... Za mocny nie będzie, a zasada jest prosta: nie grać na maksymalnej głośności i jak tylko pojawiają się zniekształcenia wyłączyć sprzęt lub przynajmniej ściszyć.

Jaką kwotę zamierzasz przeznaczyć na amplituner i na jakiej powierzchni będzie to grało?

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.01.2019 o 19:58, RoRo napisał:

Im wyższy model amplitunera tym lepiej... Za mocny nie będzie, a zasada jest prosta: nie grać na maksymalnej głośności i jak tylko pojawiają się zniekształcenia wyłączyć sprzęt lub przynajmniej ściszyć.

Jaką kwotę zamierzasz przeznaczyć na amplituner i na jakiej powierzchni będzie to grało?

Pozdrawiam

 

Sam salon 25 m z jadalnią i kuchnia 50m. Tylko że wyższy model jest sporo starszy i nie ma Hdmi i nie wiem czy podłącze do tv smart. 

 

1 godzinę temu, Krutki napisał:

 

Sam salon 25 m z jadalnią i kuchnia 50m. Tylko że wyższy model jest sporo starszy i nie ma Hdmi i nie wiem czy podłącze do tv smart. 

 

Kwotę 600zl jest on używany na gwarancji -Denon AVR-2805-Denon

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Odświeżę temat...

Kupiłem nowe Magnaty Shadow 207 + Magnaty Shadow A300.

Jaki wzmacniacz polecacie? Bo z tego co wyczytałem to ampli Yamaha r-n602 pasuje, ale cena mnie zabija.

A co myślicie o Yamaha As501?

Możecie polecić jakiś wzmacniacz, który ogarnie ten zestaw i będzie miał możliwość podlaczenia wi-fi?

Edytowano przez Karol_Tcz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yamaha Rn602 jak najbardziej pasuje jeżeli chcesz mieć jedno urządzenie. Myśląc o klasycznym wzmacniaczu cena wyjdzie podobna czyli as501 plus wxad-10. Na twoim miejscu nie schodził bym z budżetem bo kolumny mają potencjał. Najlepiej jakbyś umówił się na odsłuch i usłyszał różnicę między modelami wtedy będziesz wiedział czy chcesz dopłacić czy nie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz to chciałbym cos w jednym... Nie chciałbym oddzielnie wzmaka i sieci... r-n602 ma wszystko w jednym. Tylko jest problem w znalezieniu dobrze utrzymane używki... bo jak mam dać 2k2zka używkę to wolę dołożyć 200 zł i mieć nowy.

A nie macie może jakiegoś odpowiednika do 602 z innej marki? Żeby posiadał wszystko to co 602?

Przed chwilą, Karol_Tcz napisał:

Jak juz to chciałbym cos w jednym... Nie chciałbym oddzielnie wzmaka i sieci... r-n602 ma wszystko w jednym. Tylko jest problem w znalezieniu dobrze utrzymane używki... bo jak mam dać 2k2zka używkę to wolę dołożyć 200 zł i mieć nowy.

A nie macie może jakiegoś odpowiednika do 602 z innej marki? Żeby posiadał wszystko to co 602?

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...