Skocz do zawartości

Wybór słuchawek.


Recommended Posts

Witam.

Zwracam się do Was z zapytaniem jakie słuchawki z podanych wybrać: Snab Overtone EP101M/Snab Overtone EP101M BT (wersja bluetooth)/ Sannheiser CX 2.00. Słuchawek używam tylko na siłowni i w czasie drogi do szkoły/ze szkoły, czasami przemieszczam się komunikacją miejską. Jeśli o siłownię to oprócz biegania nie wykonuje innych dynamicznych ćwiczeń. Natomiast zauważyłem, że pilot w Snab'ach z funkcją BT jest bardziej złożony, aniżeli w wersji przewodowej. I zastanawiam się nad jakością w Sannheiser'ach. Liczę na waszą pomoc i serdecznie pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Jeśli chodzi o dźwięk, to Snab Overtone EP101M powinny lepiej sprawdzić się w tej roli do jakiej mają służyć. Jednak regulacja głośności pozostanie w gestii telefonu. Snab Overtone EP101M BT to wbrew podobnej nazwie zupełnie inne słuchawki niż Snab Overtone EP101M, jednak mają grać dość podobnie, Z tego co wiem to dobre słuchawki bezprzewodowe, choć ponoć ich czas pracy jest znacznie krótszy niż to co deklaruje producent. Jeśli je kupisz , napisz ile naprawdę czasu działają z naładowania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że to kwestia własnych upodobań. Marka znanej i istniejącej od dawna firmy słuchawkowej również ma pewną wartość. Z tego co wiem Sannheiser CX 2.00 mają bardziej liniowa charakterystykę. Taki profil brzmieniowy dobrze sprawdza się w domowym zaciszu. W dość głośnych miejscach lepiej sprawdzają się słuchawki o podkreślonych skrajach pasma.

Edytowano przez MobyDick
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...