Skocz do zawartości

zestaw do 3000 zł


Leho

Recommended Posts

14 minut temu, 1Ender napisał:

Wychodzi na to, że mamy bardzo bogate społeczeństwo i stać na straty od 500 zł w górę. 

Jeżeli ktoś chce nowe audio, bo ma taką wizję.. Trudno. Jego pieniądze, jego strata. To po prostu często zakup pod wpływem chwili na impulsie. Nie przemyślany. Ale z jednej strony to dla branży jest dobre, bo popyt jest duży. 

Pozdrawiam 

Trochę mi rozjaśniacie w głowie i już zaczynam pomału inaczej myśleć?

Edytowano przez Leho
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznij czegoś słuchać, bo kręcisz się wokół własnego ogona. Od recenzji, opisów, porad mądrzejszy nie będziesz. (Bo pytanie rodzi kolejne pytanie. A Ty dalej nie wiesz). A jak posłuchasz kilku zestawów to już wtedy tak. 

Wypożycz do domu od branży lub kup coś w MM, gdzie masz możliwość zwrotu. 

Szanuj czas kolegów piszących na forum! 

Pozdrawiam 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, 1Ender napisał:

Zacznij czegoś słuchać, bo kręcisz się wokół własnego ogona. Od recenzji, opisów, porad mądrzejszy nie będziesz. (Bo pytanie rodzi kolejne pytanie. A Ty dalej nie wiesz). A jak posłuchasz kilku zestawów to już wtedy tak. 

Wypożycz do domu od branży lub kup coś w MM, gdzie masz możliwość zwrotu. 

Szanuj czas kolegów piszących na forum! 

Pozdrawiam 

Może poszedłem na skróty w ostatnim poście.. Po powyższych postach oraz posłuchaniu kilku zestawów jednak zdecydowałem się na zakup Pioneera X-HM86D lub Yamaha MusicCast MCR-N670D i teraz tylko szukam odpowiednich promocji na ten sprzęt.

Edytowano przez Leho
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Fafniak napisał:

Tak zrozumiałem... Jeżeli słuchałeś tych zestawów które wymieniłeś u siebie w domu to ok... nie ma tematu

Tak jest. W tej chwili proszę o informację, czy warto kupić zestaw za 2200 zł, który w Polsce kosztuje 3100 - 3500 zł. Tzn. jak ma się sprawa z gwarancją, ewentualnymi naprawami. Czy będę to musiał robić w Niemczech czy obowiązywać będzie gwarancja producenta i możliwe będą naprawy i serwis w Polsce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, 1Ender napisał:

Zakup w Niemczech, serwis w Niemczech.

Jak masz obawy, czy się zepsuje czy nie, to kup starszy lepszy klasowo sprzęt, ale używany. 

Ja nie miałem takich dylematów, bo zawsze kupowałem używane audio. Zasadę stosuję do dnia dzisiejszego. 

Jestem po rozmowie z dystrybutorem Pioneera na Polskę. Gwarancja jest europejska i jest honorowana u nas (ale jest haczyk - czas trwania 1 rok).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Zakupiłem w końcu nowy zestaw Pioneer X-HM86D z Amazona (czekałem ponad miesiąc na dostawę ale opłacało się - o 1000 zł taniej niż w Polsce) i jak dla mnie wybór super, sprzęt gra rewelacyjnie. Dzięki wszystkim za opinie - dopiero tutaj dowiedziałem się, że sprzęt audio to nie tylko kilka pudełek, które grają w markecie ale coś więcej. Po rozmowie z dystrybutorem Pioneera w Polsce wiem, że sprzęt kupiony przeze mnie w Niemczech w razie potrzeby podlega normalnym naprawom gwarancyjnym w Polsce.  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...