Skocz do zawartości

Kolumny podstawkowe (monitory) do 700zł mały pokój.


Łukasz M

Recommended Posts

Cześć Wszystkim.

Jest to mój pierwszy post na tej stronie, ale bywam tu dość regularnie w poszukiwaniu ciekawych informacji i nowości :)

Jak tytuł wskazuje, chcę zmienić swoje głośniki. Używam Sony SS H771. Kupiłem je bo nie miałem kasy, sprzedawał sąsiad i mały br od frontu.

Napędza je komputer z kartą dźwiękową Aim SC 8000 i wzmacniacz 2.1 YJHIFI na tpa 3116 2x50w , 100w woofer..

Jest dużo tematów, w których ludzie poszukują dobrego stereo ale pod duże dobre wzmacniacze stąd mój post.

Szukam używanych kolumn które dobrze zagrają w małym salonie (załącznik)

Miedzy pracą a opieką nad synkiem i obowiązkami domowymi znajduję czas na muzykę. Różną muzykę ... od Enigmy po Slipknota czy Digi Dagostino.

Lubię wyrazistą i szybką górę i miękki niski bass. O dziwo kiedyś te sony mi wystarczyły ale dziś moje potrzeby są większe.

Rodzinka wygoniła mnie w róg salonu pod okna gdzie siedzę przy biurku 130 cm.

Zastanawiałem się nad opcją pośrednią która przewidywała postawienie kolumn na rtv-ce i odsłuchiwanie na kanapie co plusem było by też oglądanie filmów ( PC+ tv) z fajnym dźwiękiem.

Opcja ta pozwala postawienie takich kolumienek jak np Grundig SM 500 - to tylko przykład.

Główny cel to kolumienki ustawione kierunkowo do osoby siedzącej przy biurku.

Zastanawiałem się nad:

Kef q1

Mission m72

Quadral kx100

Grundig m800 ale nie ma ich na olx

Tannoy m1 lub m2 (te drugie są dość drogie a m1 ktoś sprzedaje za 600zł dość blisko mnie.)

 

Dzięki za poradę

PS: nie obwiać się przesyłem? czy lepiej bliżej i pojechać.

pokoj.png

Edytowano przez Łukasz M
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...