Skocz do zawartości

Amplituner czy wzmacniacz


ati701

Recommended Posts

Witam,
Mam dylemat, gdyż już niedługo mam zamiar kupić albo amplituner albo wzmacniacz i teraz nie wiem co wybrać. Sprzęt jaki obecnie mam to CD NAD 512 kolumny Jamo E 680 i wzmacniacz Radmor 5102 pożyczony od kolegi. Myślałem żeby ten zestaw był również do oglądania filmów 30 % oraz do słuchania muzyki 70%. Jak kupowałem kolumny to kupiłem od razu zestaw 5.0 z zamiarem sprzedania satelit i centrala ale je jakoś zostawiłem. Podpowiedzcie mi czy sprzedać tamte kolumny (satelity i central) i kupić sobie porządny wzmacniacz stereo czy zostawić to i kupić amplituner. Czy na tym sprzęcie może być duża różnica dźwięku bo prawdę mówiąc nie mam dużego doświadczenia w odsłuchiwaniu sprzętu i nie porównywałem wzm. z ampli. i jak coś to jaki model? Mogę na tą przyjemność wydać max 2500zł. Z góry Wam dziękuje za pomoc i pozdrawiam.
ati701
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie i dlatego nie wiem zastanawiałem jeśli chodzi o KD to nad h/k avr 255 a o wzmacniacz to nie wiem właśnie. A miałeś możliwość odsłuchu któregoś ampli h/k? Dla mnie nie musi być radia mi chodzi albo wzm stereo albo ampli do KD. A co byś polecił ze wzmc stereo może być używka ale w miarę nowa
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...