Skocz do zawartości

SONY MHC-GT4D+DUAL DT250 jaki przedwzmacniacz?


wojciech_tg

Recommended Posts

Dzień dobry Państwu.

Nazywam się Wojciech.

Chciałbym Was poprosić o doradzenie.

Przez kupę lat sprzęt jaki był w moim posiadaniu to Rotel ra-1210 + Tannoy 633 + DENON DCD-1560, okablowanie VAN DEN HUL.

Muzyka, której słucham jest dosyć różnorodna. Od Santany, Marvin Gaye, Sade, Cesária Évora, Benson, Pink Floyd, przez Kazika, Lady Pank, Zauchę, Trojanowską, stary Perfect, nie raz do Prodigy i czegoś bardzo mocnego na gitarze. Mógłbym pisać do jutra. Jednak ciepłe i spokojne brzmienia leżą mi najbardziej.

Wraz z powiększeniem się rodziny o dziecko i psiaki, jak i huczne imprezy ze znajomymi na tarasie. Postanowiłem pozbyć się wyżej wymienionego zestawu i zakupiłem SONY MHC-GT4D z myślą o tym, że ów sprzęt będę mógł wyciągnąć na zewnątrz i urządzić małe karaoke.

Ostatnio nabyłem gramofon DUAL DT250 gdyż jestem posiadaczem wielu płyt (i winylowych i CD)

W przyszłości chciałbym wrócić do czegoś chociaż troszkę HI-END'owego, mając na myśli może jakieś kolumny podstawkowe Sonus Faber, gdyż miałem przyjemność ich niejednokrotnie słuchać i bardzo mi przypasowały.

Teraz pytanie do Was.

Czy przedwzmacniacz lampowy w połączeniu z moich Sony i Dualem coś wzniesie, czy niekoniecznie?

Proszę o konkretną odpowiedź, bez hejtu.

Miłego dnia, 

Pozdrawiam Wszystkich!

 

Jeżeli mogę prosić moderatora o przeniesienie tematu, do działu KINA DOMOWE.

 

Edytowano przez wojciech_tg
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...