Skocz do zawartości

Jaka firma zrobi prywatne kino w salonie?


PullUp

Recommended Posts

Witam, za jakiś czas planuję remont salonu więc jest okazja żeby przystosować pomieszczenie do wymarzonego kina domowego 5.1.2/5.1.4 z projektorem. 

W związku z tym szukam firmy która zajmuję się projektowaniem i wykonywaniem sal kinowych w prywatnych domach. 

Zależy mi zaprojektowaniu salonu, odpowiednim podłączeniu całego sprzętu i adaptacji akustycznej tak by to wszystko w miarę grało. 

Zaznaczam że nie jest to pomieszczenie tylko do kina więc jaskinia niestety odpada  Będzie to tak jak pisałem salon/pokój dzienny. 

Czy możecie mi polecić firmę która chętnie się tym zajmie i zrobi wstępny kosztorys? 

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, PullUp napisał:

Zaznaczam że nie jest to pomieszczenie tylko do kina więc jaskinia niestety odpada

No to szkoda. Aby było idealnie to najlepiej żeby pomieszczenie podczas projekcji było ciemne (okna zasłonięte w 100% np roletami zewnętrznymi) ściany/sufit najlepiej ciemniejsze ,a nie żółte/białe. (Ja mam odcień czerwieni). Po rogach pułapki basowe. Bardzo możliwe ,że w innych miejscach przy ścianie panele absorbujące. 

Można i w salonie zrobić kino oczywiście ale to nie będzie to samo. Mam nadzieję ,że będziesz miał to na uwadze :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie pomożemy jeżeli zdecydujesz się na nas. Oczywiście wszystkie szczegóły najlepiej ustalić bezpośrednio. Pomoże to wybrać coś optymalnego.

Jeżeli będziesz zainteresowany ewentualną współpracą z nami to zapraszamy do kontaktu. Proszę się powołać na kontakt z grupy, ułatwi nam to ewentualne dalsze kalkulacje :)

 

Salon HiFi System

Warszawa, Ostródzka 273

www.hifisystem.pl

sklep@hifisystem.pl

tel. 503-157-500

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, wszelkiego rodzaju kalkulatory on line, Gdzie kolumny gdzie pogłos... to do kosza....

Ok może u Ciebie się spełniło bo to nie jest tak że zawsze nie.

Ja kiedyś obczaiłem z ciekawości kilka stron z kalkulatorami akustyki on line. Jedna była po niemiecku, nie lada problem dla mnie.

Wszystkie wskazały w innych miejscach, finalnie kolumny wylądowały jeszcze w innym.

To algorytm który przelicza dane teoretyczne. W Audio nei ma czegoś takiego jak teoretyzowanie.

Piotr

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...