Skocz do zawartości

Szumienie w słuchawkach bezprzewodowych


Recommended Posts

Witam. Dostałem słuchawki bezprzewodowe Tune 500 BT. Podłaczam je przez bluetooth do PC, Pc ma adapter bluetooth. Problem polega na tym ze sluchawki szumia troche podczas gdy leci jakas muzyka/film. Szczegolnie to slychac gdy zapauzuje muzyke, chwile szumu i po chwili ustaje, aczkolwiek gdy nic nie jest wlaczone na komputerze to mam wrazenie delikatnego szumu. Czy to kwestia sluchawek? Jesil tak to jakie słuchawki by nie mialy takiego problemu?

Pozdrawiam, GP

 

Edytowano przez Grzegorz Popiołek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upewnij się czy nie masz podłączonego mikrofonu do komputera i włączonej funkcji odsłuchu z niego. Wtedy musi szumieć. Szum ustaje bo gdy niema dźwięku słuchawki automatycznie przechodzą w tryb oszczędzania energii. Może to być związane z konkretnymi słuchawkami lub ustawieniem mocnego podbicia wysokich tonów w equalizerze.

Na słuchawkach z zasady bardziej słychać szumy niż z głośników , które stoją w pewnej odległości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikrofon miałem podłączony faktycznie. I teraz ciekawostka. W ustawieniach dzwieku->nagrywanie, mam pozycje Mikrofon zestawu słuchawkowego (dzwiek bluetooth). W momencei w którym ja wyłącze to faktycznie nagle przestaje wszystko szumiec. Lecz gdy włącze cos np na youtubie, pojawia się szum pierwszy (szum pierwszy = szum podczas słuchania muzyki, głosniejszy niz szum drugi :D), wyłaczam youtuba, znika szum pierwszy, zostaje szum drugi (ten szum ktory ledwo slychac w momencie gdy nic nie gra) i znowu, gdy wlacze i wylacaze mikrofon sluchawkowy to dopoki nic nie wlacze to nie slysze zadnych szumow..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...