Skocz do zawartości

Awaryjność Onkyo


Bubus

Recommended Posts

5 minut temu, Bubus napisał:

Super to wygląda!

Dzięki , przy kolumnach efektowych Vogels się sprawdza właśnie ze względu na regulację w dwóch płaszczyznach. Możesz dopasować taki kąt nachylenia by "tyły" grały najlepiej, bez wiercenia nowych dziur w ścianie i przestawiania uchwytu. Na zdjęciach pokazałem dwie możliwości zamocowania kolumny w tym uchwycie / tak mam/ , jedna uwaga , przykręcając śruby dociskające tył kolumny do przedniego ogranicznika, nie zapomnij o podłożeniu pod nie podkładek / choćby z filcu , takich pod meble/. Jak będziesz chciał mocno dokręcić to śruby porysują Ci kolumny. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, tomek4446 napisał:

Jak będziesz chciał mocno dokręcić to śruby porysują Ci kolumny. 

Klasa, warto wiedzieć, cenna uwaga. Będe mieć to na względzie. Więc w zestawie nie ma dołączonych żadnych "ochraniaczy". Zresztą nie ma się czemu dziwić, wszyscy tną koszty.

Pozdrawiam

Edytowano przez Bubus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem Vogels vlb 200. Po powrocie do domu będzie montaż ale to dopiero w przyszlym tygodniu. Bo mam taka prace że jak wyjde z domu to długo nie wracam... Aha i zeby ktoś nie pomyślał, moja praca nie polega na siedzeniu z kolegami przy piwie hehe.

Edytowano przez Bubus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...