Skocz do zawartości

Jaki gramofon do Yamaha R-N803D


Aneta OJ

Recommended Posts

Witam, pytanie jak w tytule - jaki gramofon do Yamaha R-N803D . Troche poczytałam, poszukałam i te trzy przewijają się jako polecane:

- Audio-Technica AT-LP120USBHC

- Pro-Ject Debut III

- Rega Planar 1

To ma być mój pierwszy gramofon, nie znam się zupelnie, Pierwszy z nich najlepiej cenowo wychodzi, i całkiem dobre opinie o nim czytałam.

Co sądzicie? No i oczywiscie, zeby pasował do mojej Yamahy, bo czytałam o jakichs przedwzmacniaczach wbudowanych, oddzielnych, potrzebnych, niepotrzebnych ale nie wywnioskowałam z tego jaki pasuje do mojego wzmacniacza .

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

W zasadzie każdy z gramofonów, które wymieniłeś w swoim budżecie jest dobry. AT-LP120 to duży, masywny, ciężki gramofon. Tutaj napęd jest bezpośredni. Dodatkowo ma możliwość zwalnia oraz przyspieszania obrotów z pozycji blatu. Pro-Ject Debut III to klasyczna, uczciwa propozycja dla osób zaczynających zabawę z czarną płytą. Proponuję trochę dołożyć i wybrać wersję S-Audiophile. Odwdzięczy się jeszcze lepszą jakością. Rega Planar 1 to kultowa pozycja w budżetowym przedziale. W mojej ocenie jeden z najbardziej muzykalnych za te pieniądze. Polecam!

Pozdrawiam i zapraszam,

Rafał

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedz. Czyli jak dobrze wywnioskowalam Rega Planar 1 to najlepszy wybor. Bede wiec szukac tego modelu w najlepszej cenie ?

Pytanie do sprzedawcow (sklepów) :) Czy wysyłacie sprzęt do Niemiec? Widzę, że w Polsce Rega Planar 1 taniej wychodzi niż w Niemczech. Proszę o info i oferty cenowe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...