Skocz do zawartości

Update R-N402D


Dario G

Recommended Posts

witam

szukam pomocy, sugestii odnośnie update'u do nowej wersji amplitunera Yamaha R-N402D. Mam z tym problem, za żadne skarby świata nie chce się wykonać. Próbowałem po sieci na kablu, wisiał w trakcie update'u całą noc i się nie wykonał. Próbuję po usb i taki sam rezultat. Mam wersję 1.08 najnowsza jest 1.13. Może ktoś się spotkał i jest mi wstanie coś podpowiedzieć?

Dziękuję

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, pirs napisał:

Rozpakowałeś ten plik co pobrałeś.

Tak, jak najbardziej. Zostawiłem taką nazwę jak miał, nic nie zmieniałem. Odnoszę wrażenie, że nie czyta tego pena, choć jak wybieram usb jako źródło danych to go odczytuje, Więc nie wiem o co mu chodzi. Pen sformatowany na fat jak jest w instrukcji. Dlatego szukam, bo to powinno się aktualizować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Dario G napisał:

witam

szukam pomocy, sugestii odnośnie update'u do nowej wersji amplitunera Yamaha R-N402D. Mam z tym problem, za żadne skarby świata nie chce się wykonać. Próbowałem po sieci na kablu, wisiał w trakcie update'u całą noc i się nie wykonał. Próbuję po usb i taki sam rezultat. Mam wersję 1.08 najnowsza jest 1.13. Może ktoś się spotkał i jest mi wstanie coś podpowiedzieć?

Dziękuję

To nie jest normalne, że nie idzie zrobić udpate'u po sieci. Ja na twoim miejscu wysłałbym urządzenie do serwisu. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Martinez MK napisał:

A może masz pena sformatowanego w systemie ntfs?

Zrób na fat 32.

Testowałem na ntfs również. Mam na fat. Wszystko robię wg mnie jak powinno być a tu mur.

1 godzinę temu, Top Hi-Fi Poznań napisał:

To nie jest normalne, że nie idzie zrobić udpate'u po sieci. Ja na twoim miejscu wysłałbym urządzenie do serwisu. 

Napisałem do serwisu. Nie spotkali się z czymś takim. Pewnie tak się skończy, na razie jeszcze trochę go poużywam. Jest to nowy sprzęt więc mam 3 lata. Może coś jeszcze się zepsuje.

Edytowano przez Dario G
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, S4Home napisał:

No nie. A jak wejdzie kolejna aktualizacja? Znowu go zaniesiesz?

Ale obstawiam źle przygotowanego pena.

Jak będzie kolejna to najpierw do upc do wsparcia, niech patrzą na swoich switchach co gdzie próbuje się dobić i po jakich portach. Jak mnie spławią to będę martwił się dalej. Co do pen'a to próbowałem na 4 wszystkie fat16 lub fat32 2GB, 9GB, 16GB. Więc nie wiem co może być źle z penem. Sposób formatowania? Rozmiar jednostki alokacji?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...