Skocz do zawartości

Jakie kolumny podstawkowe do marantz sr5011


erebere100

Recommended Posts

Witam

Poszukuję dobrych kolumn podstawkowych do stereo do tego wzmacniacza. Kable jakimi dysponuję to Kimber 8tc (moim zdaniem super przejrzyste i neutralne kable). Kwota do 2000 zł za parę mogą byc używki. Pokój ok 25  m2 kształt równomierny prostokąt. Słucham głównie muzyki klasycznej ale nie pogardzę innymi rodzajami (np muzyki punk rock też się trafia ). Rozważam MAGNAT QUANTUM 753, B&W DM 602 S3 (jakby mi się trafiły) Epos es 12 (mam możliwośc kupienia za 700 zł w niezłym stanie). 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli przede wszystkim muzyka klasyczna, to spójrz proszę na Jean Marie Reynaud Lucia. Wiem, że to powyżej założonego budżetu, ale efekt końcowy naprawdę może Cię zachwycić. Ciekawą opcją może być także Dali Zensor 3 lub najnowsze Oberon 3. Z propozycji znacznie tańszych miłą niespodzianką może okazać się Heco Aurora.

Z podanych przez Ciebie model tylko Epos jest godny zainteresowania, ale przed decyzją zakupu koniecznie posłuchaj w konfiguracji z Twoją elektroniką, może być zbyt lekko, zwiewnie, zbyt mało dociążone granie. 

Serdecznie zapraszam na odsłuchy, porównania oraz indywidualne wyceny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze masz świetne kable i chcesz kupić stereo a to jednak amplituner kina :/

Możemy dobrać najlepiej jak się da. Ale pamiętaj to on tu będzie ograniczeniem.

Quantum 753 - rewelacja

używane Studio 16 hz Canto one lub Grand

używane Dali ikon 2

ja osobiście nie lubię ale faktycznie transparentne z MArantzem będą także Bowersy.

Stawiam jednak na używki

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...