Skocz do zawartości

Odtwarzacz MP3 z jak najlepszym wyjściem audio do 100zł


Recommended Posts

Witam.

Ostatnio uaktywniłem sobie w samochodzie wejście AUX ( niestety, radio fabryczne, więc za dużego pola manewru nie miałem ). Teraz szukam jakiegoś odtwarzacza MP3 ( najlepiej używany ), który w cenie do 100zł miałby najlepszą jakość dźwięku ( jak najmniejsze szumy w tej kategorii cenowej ) na wyjściu słuchawkowym. Co możecie polecić? Mogą to być starsze konstrukcje. Może były jakieś tanie perełki lub na początku były drogie a teraz jako używane są tanie? Fajnie, jakby można było ładować/zasilać taki odtwarzacz poprzez kabel micro USB ( czyli miałbym zawsze podpięte w zasilanie z gniazda zapalniczki w samochodzie ). Pojemność 2GB wystarczy, wszystko co więcej mile widziane.

Wiem, że nie każdemu chce się odpisać, sprzęt za 100zł to nie ma co dyskutować :D, rozumiem. Wstępnie wybrałem sobie Sony NWZ-E363 ( lub E383 ). Jest w miarę mały, ma fizyczne przyciski do zmiany utworów, ma wyjście do słuchawek oraz port USB w dolnej części obudowy ( duży plus, gdyż kable będą zwisały w dół w samochodzie a nie sterczały od góry urządzenia ). Czy to w miarę dobry wybór? Jakość dźwięku w tej cenie będzie zadowalająca, czy też może lepiej jakieś SanDisk'i Clip ( Jam, Sport ) lub Philips GoGear? Apple odrzucam, gdyż tam chyba trzeba mieć zainstalowane iTunes na komputerze żeby przerzucać muzykę, a nie u każdego w domu jest ten program i rodzi to tylko kłopoty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, w związku ze znikomym zainteresowaniem tematem postanowiłem dokonać zakupu Sony NW-E393 ( lub E395 bądź E394 ). Ma wyjście słuchawkowe na spodzie, fizyczne przyciski do przełączania utworów, można je ładować kablem microUSB. Zobaczymy jak będzie z jakością dźwięku. Dziękuję za zainteresowanie tematem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...