Skocz do zawartości

Technics eh-790 lewy kanał buczy


aldi88

Recommended Posts

Witam mam problem dziś przenosilem wierzę technics eh-790  oczywiście dołączyłem wszystkie kable po ponownym podłączeniu straciłem bass w obu kolumnach udało się odzyskać granie w prawym kanale poprzez może to dziwne ale zrobienie grubszych styków z kabli. Myślałem że lewy głośnik to wina uszkodzonego kabla ale po podmianie kabli oraz głośnika okazało się że jest problem z lewym kanałem za pierwszym razem nie dawał basu a teraz daje bass ale góra za to nie gra i zauważyłem że ten bass to takie buczenie. Mam rozebrana wierzę ale nie widzę tam aby coś było rozlane czy podejrzane dodam też że nie jestem specjalistą. Proszę o pomoc oraz sugestie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dziś akurat mam imprezę urodzinową i chciałbym chociaż spróbować go reanimowac samemu. Może to jakaś duperelka która szybko da się naprawić. Odnośnie wymiany sprzętu to pisałem temat ostatnio bo zastanawiałem się nad kinem domowym ale dowiedziałem się że nie zagra tak dobrze jak ta wieża więc zrezygnowałem. Rozgadalem się nad używanymi sprzetami które godnie zastąpią technicsa ogólnie nie narzekał em na niego przez 12 lat ale wiem że przyszedł czas aby spróbować coś nowego  tylko pytanie co? Jakich parametrów mam szukać ile wat aby sprzęt był godny i żebym się nie zawiódł że kupiłem jakiegoś bubla. W technicsie mam 5 głośników teraz też szukać 5 czy  2 kolumny wystarcza 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...