Skocz do zawartości

Głośniki w budżecie 500 / 600 zł


Robert.pm

Recommended Posts

Cześć, szukam głośników w budżecie do 500 / 600 zł. Pomieszczenie około 15 m^2. Głośniki mogłby być rozstawione w narożnikach pokoju.

Zastanawiałem się nad Microlab solo 7c, ale z tego co tutaj czytałem (m.in. wypowiedzi @MobyDick), lepszą opcją będzie wzmacniacz + pasywne używane głośniki. Plus taki, że jeden wzmacniacz już mam.

Słucham różnorodnej muzyki, głównie ze Spotify, ale posiadam również gramofon Unitra GS 438, a do niego wzmacniacz Unitra WS 503. Jednak chciałbym również móc słuchać Spotify, np. poprzez łącze bezprzewodowe (np. bluetooth). Na forum tutaj widziałem wypowiedzi z SMSL SA-36A Plus.

Podsumowując: po proszę o radę, jakich głósników szukać dla opcji 1, dla opcji 2, ewentualnie czy da radę wybrać głośniki, które będą dobre dla obu wzmacniaczy. Zostawiłem również czwartą opcję, jeżeli moje pomysły są bardzo złe.

1. SMSL SA-36A Plus

2. Unitra WS 503

3. Głośniki dla obu powyższych wzmacniaczy.

4. Inny wzmacniacz za ~ 300 zł + 500 / 600 zł głośniki.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Myślę że jeśli masz Unitrę WS 503, to warto pomyśleć o jakichś kolumnach do tego wzmacniacza. Wzmacniacze impulsowe SMSL mają zwykle dość uniwersalne brzmienie i łatwo powinny się zintegrować prawe ze wszystkimi kolumnami. Gdy będziesz miał kolumny , wtedy łatwiej ocenisz czy potrzebujesz inny wzmacniacz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...