Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć, 

Przyznam że jestem zielony w temacie kabli, a mam dziwne przeczucie że można dać łatwo się naciągnąć na takowe przy kupnie zestawu. 

Potrzebuje kabli pewnie najlepsze będą z wtykami bananowymi adekwatne do klasy ww. Zestawu odpowiednie pod względem brzmienia/jakości/ceny. Taki złoty środek hehe ?. Potrzebuję 2x 1.5m z 8 wtykami. Jaki to jest w ogóle koszt. Byłem w sklepie pytać nie powiem jakim i policzyli mi 400 zł :o

Czy to są normalne ceny kabli do sprzętu który kosztuje około 5500?

Proszę o porady co wziąć żeby nie przeplacic i mądrze wybrać. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz taniej, a tak samo, to kup ten kabel, który Ci wycenili, ale bez wtyków. Dla dźwięku to nie ma znaczenia, czy podepniesz gołe kable, czy wtyki bananowe (choć jest różnica estetyczna i funkcjonalna). Po drugie upewnij się, że 1,5 m na pewno Ci wystarczy. Bierz pod uwagę zapas na ułożenie kabla. Lepiej kupić pół metra za dużo, niż pół metra za mało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok to racja w sumie zaszaleje i po 2 m ? czyli te 4 stowki to nie jest cena z kosmosu? Aqustic czy jakoś tak mi polecili z wtykami banan

Kable melodika widzę maja świetne opinie i nie kosztują majątku. W necie widzę 22 zł za metr. Jakie wtyki do. Tego? Oprócz robocizny więcej kosztów nie ma? 

Melodika MDC2250 to dobre kable? Dobre do tego zestawu? 

Albo te Melodika MDC2400

A wtyk mdban 4 będzie dobry dla 2400? 

Edytowano przez Mariusz Sanecki
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...