Skocz do zawartości

Zestaw 2.0/2.1 pod laptop/telefon - propozycje i pomoc w wyborze


Recommended Posts

Cześć,

Założyłem konto jak i nowy temat bo potrzebuje porady. Przejrzałem tematy już istniejące, ale niestety nie znalazłem informacji, która by mnie zaspokoiła. Poszukuję zestawu muzycznego 2.0/2.1 (bez różnicy), który będzie jako tako wydawał dźwięk. Budżet to 300 do maks 350 zł. Lubię dobrą jakość dźwięku, ale tak tak "w takim zakresie nie ma nic co powali na kolana" - zdaję sobie z tego sprawę. Teraz korzystam tylko z laptopa, więc jakiekolwiek przyzwoite będą dla mnie dużym skokiem. Głośniki będą podłączane pod laptop i telefon, głównie do muzyki i rzadziej filmów. Swego czasu byłem posiadaczem Microlabów FC-330 i one w pełni mnie zadowalały, lecz teraz chciałbym po prostu coś innego. Byłem zdecydowany na Microlaby FC-530, ale niestety one nigdzie już chyba nie są dostępne (nie mówię o FC-530U). Poczytałem trochę opinii, poleceń, przeglądałem tematy, obejrzałem testy różnego rodzaju i mam kilka propozycji, ale za nic nie wiem, na które się zdecydować:

- FENDA R25BT
- Microlab B77
- Modecom MC-MHF60U
- EdifierR1010BT
- Sven SPS-721
- Sven SPS-701
- FENDA R30BT


Oprócz tych, myślałem również o jakiś tańszych monitorach studyjnych, np Samson Media One M30, Alesis Elevate 3.

Liczę i z góry dzięki za pomoc. Oczekuję czegoś co będzie zapewniało taką solidną i przyzwoitą jakość. Gdzie wszystkie tony, będą dość przyjemnie grały. Inne propozycję jak najbardziej mile widziane, ale prośba, żeby pamiętać o budżecie.
Tak na marginesie druga sprawa: opłaca się inwestować w jakąś zewnętrzną kartę dźwiękową?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...