Skocz do zawartości

Kolumny do Pioneer SX-221R


Mucha117

Recommended Posts

Cześć. Posiadam obecnie wzmacniacz stereo Pioneer SX-221R wraz z korektorem Pioneer GR-555. Wiem że sprzęt nie jest najwyższej mocy ale mam do niego wielki sentyment bo od nowości jest w rodzinie i wiem że to sprzęt z epoki niezniszczalnych stereo ?

Niestety kolumny które do nich posiadam nie są już w stanie wizualnym jak i technicznym jakim bym chciał (Pioneer CS-557)

Budżet jaki przeznaczam to około 1000zł (wiem bez szału). Kolumny raczej nowe i niestety nie mam możliwości odsłuchu na miejscu. 

Wstępnie wybrałem kilka zestawów (nie wszystkie typowe stereo ślę popieram się opiniami) 

* Taga harmony TAV-606F v.3

* Jamo s606f 

* Koda ak-48f

Muzyka głównie radiowa i klubowa słuchana i raczej preferuję troszkę więcej basów niż góry. 

Czy któryś z tych zestawów najbardziej podejdzie pod zestaw jaki posiadam? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dylematów ciąg dalszy. Czy oprócz tych zestawów co dodałem warto rozważyć Tannoy Eclipse Three z rynku wtórnego? Ma takie na sprzedaż Pumpurek, gdzieś na forum mi minęło że sprawdzony sprzedawca? 

 

Bądź niew stx eltrino 150? Czy te kolumny wymagają mocnego wzmacniacza? 

Edytowano przez Mucha117
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, S4Home napisał:

Tak można.

Sprzedawca pewny, kolumny takie sobie.

Z STX warto jednak brać Electrino 250. Grają znacznie lepiej. 150tki są bardzo neutralne.

 

Piotr

Czyli eclipsy nie będą lepsze od stx eltrino 250 bądź tav-606v3 wersja zwykła? 

 

Co byś polecił do pokoju 16m z tych 3 propozycji bądź jeszcze coś innego w budżecie około 1000zl chyba że warto dopłacić max 500zl do czegoś sporo lepszego? Wzmak Pioneer sx-221r (podobno 45W na kanał przy 8ohm) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...