Skocz do zawartości

Słuchawki bezprzewodowe do 200zł


Recommended Posts

52 minuty temu, MobyDick napisał:

W tej cenie celowałbym raczej w Bluedio T5 .

Lub T5s.

Dzięki za rekomendację. Na pewno kupię któryś z tych modeli. Możesz tylko powiedzieć jaka między nimi jest różnica? I takie, może głupie pytanie, ale właściwie kupuję pierwszy raz cokolwiek bezprzewodowego. Czy w zestawie jest dołączany nadajnik?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku słuchawek bluetooth prawie nigdy nadajnik nie jest na wyposażeniu. Do smartphona lub komputera wyposażonych w transmisję tego typu nie jest on potrzebny. W przypadku komputera bez bluetooth potrzebny jest tylko adapter pod USB za 20 zł ( lub więcej). Jeśli potrzebujesz podłączyć takie słuchawki do np. TV bez takiej komunikacji potrzebny może być droższy adapter audio. T5s ma nowszy chip odpowiedzialny za komunikację bezprzewodową. Z tego co wiem te ze starszym chipem z niektórymi telefonami grają ciszej.

Edytowano przez MobyDick
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, MobyDick napisał:

W przypadku słuchawek bluetooth prawie nigdy nadajnik nie jest na wyposażeniu. Do smartphona lub komputera wyposażonych w transmisję tego typu nie jest on potrzebny. W przypadku komputera bez bluetooth potrzebny jest tylko adapter pod USB za 20 zł ( lub więcej). Jeśli potrzebujesz podłączyć takie słuchawki do np. TV bez takiej komunikacji potrzebny może być droższy adapter audio. T5s ma nowszy chip odpowiedzialny za komunikację bezprzewodową. Z tego co wiem tez ze starszym chipem z niektórymi telefonami gra ciszej.

Dziękuję bardzo za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, MobyDick napisał:

To jeśli komputer nie posiada modułu bluetooth, dobrze go wyposażyć w takie coś na USB. Najlepiej obsługujący protokoły przynajmniej w wersji 4.0 . O modele obsługujące nowsze standardy raczej dość trudno.


Niestety nie mogę znaleźć modelu T5S, więc chyba nie mam wyboru i kupię T5, nie chce pchać się w jakieś zakupy z Chin. Dzięki za poradę z tym modułem. Chyba już wszystko wiem.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MobyDick napisał:

Link z tymi T5s jest ze sklepu firmowego producenta i wysyłka z magazynów z  Europy jest w tym przypadki tańsza niż z Chin. Masz wtedy pewność że jeśli wysyłka jest z terenu UE to nie będziesz ponosić opłat celnych.

Dzięki za radę, nawet tego nie zauważyłem. Zaraz zamawiam. :) Właściwie, temat do zamknięcia. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz jeszcze podzielić się wrażeniami co do tych słuchawek. Np. przy Bluedio T6 łatwo może umknąć to że nie mają przycisków do regulacji głośności i kabel USB-C/jack 3.5 mm nie dają w zestawie i jeśli go potrzebujesz to musisz sobie dokupić i to koniecznie oryginalny, bo te przewidziane do smartphonów nie działają z słuchawkami Bluedio.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...