Skocz do zawartości

Stereo podstawkowe + wzmacniasz do 5k ?


Yakuza_PL

Recommended Posts

Witam szanowne grono muzyczne!-)

chciałbym prosić o pomoc w doborze sprzętu.

Obecnie mam zestaw do kina 5.1 Bose Soundtouch520, ale jak wiemy słuchanie jednocześnie muzyki stereo na tego typu sprzecie nie do końca jest pożądane.

Chciałbym dodatkowo zakupić oddzielmy zestaw typowy do słuchania muzyki stereo (rockowej), przy założeniu że kolumny muszą być podstawkowe, dostosowane do powieszenia na ścianie lub postawienia na półce. Beda one we wnęce (oczywiscie bedzie przygotowany stosowny "oddech" po bokach i z tyłu.), tak wiec basreflex musi być z przodu. Dodatkowo potrzebny wzmacniacz multimedialny dostosowany do podłączeń bezprzewodowych typu spotify, do połączeń bluetooth itp.

Salon z kuchnia ok 30m2, jednak cześć gdzie będzie grała muza to ok 16 m (4 x 4m).

Bardziej mi zalezy na brzmieniu ciemnym. Słuchałem ostatnio NAD 338 i on fajnie grał w przeciwieństwie jednak troche do Yamahy N803D. Niestety jedna z kolumn B&W 683 S2 była uszkodzona (tophifi na andersa) i jedyne głosniki które spełniały kryteria to sporo tansze: Indiala Line 261 (całkiem przyzwoicie grały.)

 

Czy moge prosić szanowne grono o pomoc i rekomendacje modeli (czyli kolumny podstawkowe z bassrefleksem z przodu). Z góry bardzo dziękuje!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że muszą być we wnęce. Bardzo dużo stracisz. A przy tej cenie nie powinieneś. I przy takim ustawieniu nie ma specjalnej różnicy gdzie będzie bas reflexem. Ale to już jak chcesz.

Może bardziej Polk audio rti a3 albo elac debut 2.0 b6. 

Do tego elektronika nada lub Cambridge cxa60 lub 80.

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...