Skocz do zawartości

zestaw 5.1 + ampli, niewysokie kolumny do 80-85 cm


macbat

Recommended Posts

Ok, poczekam na obie propozycje cenowe. Oczywiście i tak chciałbym posłuchać również innych zestawów dla porównania.

Tak swoją drogą - widzę, że nowe Polk Audio T531 to wyjściowo około 2000 zł, natomiast często porównywane do nich Quadral Quintas 6500 LE to jakieś 1400 zł - różnica cenowa w sumie spora, a jednak czasem polecacie właśnie zestaw 6500 LE. Z czego to wynika? Quadral to jednak niższa półka, czy tak po prostu są wycenione przez producenta?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w związku z niedostępnością Yamahy v685 warto interesować się modelem RX-A880? Nie ukrywam, że jej cena już przekracza mój budżet, ale zależy mi na podwójnym wyjściu hdmi, więc z nowego sprzętu zostaje albo Denon 2700, albo ta RX-A880 (widzę, że jeszcze dostępna). Chyba, że trafię gdzieś używaną V685.

Zastanawiam się cały czas, czy jestem w stanie zrezygnować z podwójnego wyjścia hdmi - wtedy na stałe podłączony bym miał projektor. Czy da się sterować ampli tylko pilotem bez konieczności włączania obrazu, jeśli chciałbym posłuchać np. radia internetowego, czy też amplituner wyświetla na ekranie menu i tylko tam da się wygodnie obsługiwać sprzęt?

Na pewno będę chciał docelowo posłuchać zestawu Polk Audio T531 i QQ 6500 LE, ale w nieco wyższym budżecie znalazłem set 5.0 Magnat Supreme 802. Kolumny frontowe bardzo mi odpowiadają pod względem wysokości - warto go rozważyć i posłuchać?

Edytowano przez macbat
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, macbat napisał:

Zastanawiam się cały czas, czy jestem w stanie zrezygnować z podwójnego wyjścia hdmi - wtedy na stałe podłączony bym miał projektor. Czy da się sterować ampli tylko pilotem bez konieczności włączania obrazu, jeśli chciałbym posłuchać np. radia internetowego, czy też amplituner wyświetla na ekranie menu i tylko tam da się wygodnie obsługiwać sprzęt?

Da.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...