Skocz do zawartości

Zestaw dla początkujących


Marcin Gajos

Recommended Posts

17 godzin temu, Marcin Gajos napisał:

Witam znawców tematu. Pokój 23m muzyka głównie elektro pop. Czy jako pierwszy zestaw w kwocie do 4000 sprawdził by się amplituner onkyo TX 8250 I pylon audio pearl 27. 

Zdecydowanie sprawdzi się, to bardzo dobre połączenie. Ewentualnie jako alternatywa warto rozważyć zaproponowane przez Piotra Melodika BL40MK3 oraz troszeczkę spokojniejsze, bardziej plastyczne Q Acoustics QA 3050i. Magnat Shadow moim zdaniem będzie gorszą opcją.

Ale serdecznie zapraszam do nas na odsłuchy, porównania oraz indywidualne wyceny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, rms.pl napisał:

Mam zestaw Onkyo TX-8270 i Melodiki BL40 MK3. Potwierdzam, że to bardzo udana brzmieniowo konfiguracja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, 1Ender napisał:

Podziwiam Was, że na podstawie tak szczątkowych informacji, proponujecie.. 

Ja z kolei podziwiam Cię, że na podstawie tak szczątkowych informacji wydajesz osąd na temat czyjejś wiedzy i sugestii...

A tak na serio, to nie rozumiem po co pisać komentarz kompletnie nic nie wznoszący do dyskusji. Autor wątku zapytał i otrzymał kilka odpowiedzi, które być może przybliżą go do wyboru odpowiedniego dla siebie sprzętu. 

Przecież nikt nie każe mu od razu  kupować tego Onkyo czy konkretnych kolumn bez odsłuchów, co zresztą zostało mu to zasugerowane w jednej z odpowiedzi. 

Niemniej jednak wnoszę, iż ten konkretny amplituner jest już na celowniku autora teraz chodzi głównie o skonfigurowanie go z jakimiś kolumnami. Warto pamiętać, że mowa o zestawie dla początkującego, a nie hi-endowego i być może to mu w pełni wystarczy. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.02.2019 o 16:42, Marcin Gajos napisał:

Witam znawców tematu. Pokój 23m muzyka głównie elektro pop. Czy jako pierwszy zestaw w kwocie do 4000 sprawdził by się amplituner onkyo TX 8250 I pylon audio pearl 27

Nie jestem znawcą tematu. ;-)
Mam tx8250 i MA Mr6 i grają świetnie. 
MR6 grają raczej nisko. Więc jak lubisz duży szelest z głośników to MR6 nie dla Ciebie.
Ale myślę, że przy electro pop moja konfiguracja będzie dobra.
Lepsi w temacie koledzy niech ocenią.
Najlepiej jedź gdzieś na odsłuch.

Pozdrawiam.

Edytowano przez pietrek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...