Skocz do zawartości

Amplituner do Aria948


Wonsik

Recommended Posts

Witam wszystkich i z góry dziękuje za rady. Jestem tu nowy i w temacie jestem laikiem.

Mieszkam w Belgii i poszukuje kina domowego. W różnych francuskich sklepach audio, oferują fajny zestaw 5.0 w dobrej cenie . Focal aria948 jako przód, 900cc central i 906 na tył. Bylem już na odsłuchu z denon 2500, było super ale uważam ze jednak może jest on za słaby na tak mocne kolumny .?Póki co bez suba .... bas i tak jest niezły ?

Kolumny się podobają drugiej połówce jako jedyne z wielu wiec przy nich bym pozostał ?

Pomieszczenie 30 m2 otwarte na jadalnie, raczej kwadrat .

60%film i gry ps4 ,40% muzyka źródło spotify albo radio i tune in .                                 Muzyka, ogólnie wszystko pop, dance, rock, hip hop.

Na amplituner przeznaczam 7000zł nowy       Zainteresował mnie  :

 Marantzsr 7013 

cambridge cxr 200

anthem mrx520 przy dobrych wiatrach 720 z expozycji

Ewentualnie inne propozycje ...

Z góry dzięki ?

 

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

dźwiękowo zdecydowanie najlepiej sprawdzi się Anthem, to klasa sama w sobie, bardzo solidne zasilanie, porządne końcówki mocy i świetny system automatycznej kalibracji akustyki pomieszczenia. Do Focal Aria będzie idealny. Z Japończyków natomiast zdecydowanie Marantz SR7013.

Zapraszam na odsłuchy i indywidualne wyceny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...