Skocz do zawartości

wieza do laptopa


Przemoso

Recommended Posts

Przemoso
Chcesz wieżę z napędem CD czy DVD (będzie podpinana pod TV)? Potrzebujesz w niej jakies dodatki (np. gniazdo USB - co jednak komplikuje sprawę i zmniejsza wybór na najnowsze i ciut słabsze modele).

Warto jeszcze popatrzeć na inne firmy: Yamahę, Teaca, Panasonica, Onkyo, Kenwooda.
Generalnie "od zawsze" bardzo pochlebne opinie zbierają modele PianoCrafta Yamahy - ceny teoretycznie powyżej tysiaca, ale zdarzają sie taniej, czyli zmieścisz sie w budżecie!

Wieża ma być wykorzystywana tylko jako wzmacniacz pod komputer - czy również jako samodzielne granie?
Na jakiej powierzchni ma to zagrać?

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naped CD
hm...yamaha....

wieza ma byc wykorzystywana jako wieza i jako odbiornik glosu z laptopa.
Czyli ze chce posluchac czasem jakas muzyke z internetu, albo czasami muzyke z plyty.

hm....na jakiej powierzchni....bede mial pokoj taki dwu pietrowy. Jakby go splaszczyc wyjdzie powieszchnia o wymiarach 5mX9m
Pokoje nie sa odzielone sufitem. Z jednego pomieszczenia do drugiego dostane sie schodami icon_smile.gif Edytowano przez RoRo
Przy odpowiadaniu na post bezpośrednio pod nim nie ma potrzeby cytować całej wypowiedzi poprzednika...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Czy w kazdej wiezy mozna przedluzyc kabel??
Chodzi mi by glosniki staly dalej od stacji niz w standardzie.

bo ponoc nie do wszystkich mozna.
np sony ma plstikowe koncowki. Edytowano przez RoRo
Proszę korzystać z opcji „EDYTUJ” by uzupełnić swoją wypowiedź – zamiast dodawać kolejne posty...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długość przewodów głośnikowych jest dowolna. Co do końcówek to są to zaciski plastikowe, gdzie po naciśnięciu wkładasz odizolowaną końcówkę przewodu głośnikowego.
Edytowano przez RoRo
Przy odpowiadaniu na post bezpośrednio pod nim nie ma potrzeby cytować całej wypowiedzi poprzednika...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam duzo czasu wiec czy moge prosic o wytlumaczenie jak to zrobic.
Nie musi byc dzis bo nie oto mi chodzi ale np za miesiac moge otrzymac info/instrukcje.
Jesli bedziesz chcial przysle ci o jaki model mi chodzi.

Edytowano przez RoRo
Przy odpowiadaniu na post bezpośrednio pod nim nie ma potrzeby cytować całej wypowiedzi poprzednika...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...