Skocz do zawartości

Jakie słuchawki BT do 400zł? -Najlepsze z najtańszych


Recommended Posts

Dzień dobry, a w zasadzie cześć. Od kilkunastu dni czytam, porównuje, chodzę po sklepach, pytam itd... szukam słuchawek BT. Oczekuje dobrej jakości rozmów, dobrej jakości muzyki (po za muzyką elektroniczną), przyzwoitego czasu na 1 ładowaniu i ogólnie możliwie najwyższej jakości.  Sprzęt nie musi być nowy, jednak nie każdy to lubi.

1. Mój faworyt - Sennheiser HD 4.40 BT - około 340zł- zasadniczo ja wad nie widzę
2. Sony MDR-XB950B1 - około 360zł - obawiam o jakość rozmów która w słuchawkach sony jest lekko mówiąc zła
3. JBL t450bt - jak dla mnie trochę płytko grają
4. Marshall major ii - super design jednak są one nauszne, a nie dookoła ucha przez co sama jakość dźwięku może być ciut gorsza - nie słuchałem ich jeszcze
5. wasze propozycje :)

Bardzo proszę co Wy byście wybrali. Coś z moich podanych, a może zupełnie inny model. Znajdźmy najlepsze słuchawki dla "Kowalskiego" który umie klaskać do rytmu. 

Lista priorytetów:
1. Jakość dźwięku
2. Jakość mikrofonu -do rozmów
3. Ergonomia i wygoda użytkowania
4. Czas pracy na 1 ładowaniu
5. Design
6. Inne zalety

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Marshall to świetny design ale jakość brzmienia jest średnia, podobna sytuacja jest w przypadku JBL. Sony MDR-XB950B1 to dobre słuchawki dla kogoś kto lubi mocny bas jednak mikrofon nie jest najwyższych lotów. 

Polecałbym wziąć pod uwagę właśnie Sennheiser HD4.40 lub jeśli chciałbyś nieco jaśniejsze brzmienie to Audio Technica ATH AR3BT jednak komfort będzie gorszy niż w przypadku HD 4.40. 

Pozdrawiam 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Q21 napisał:

Cześć,

Marshall to świetny design ale jakość brzmienia jest średnia, podobna sytuacja jest w przypadku JBL. Sony MDR-XB950B1 to dobre słuchawki dla kogoś kto lubi mocny bas jednak mikrofon nie jest najwyższych lotów. 

Polecałbym wziąć pod uwagę właśnie Sennheiser HD4.40 lub jeśli chciałbyś nieco jaśniejsze brzmienie to Audio Technica ATH AR3BT jednak komfort będzie gorszy niż w przypadku HD 4.40. 

Pozdrawiam 

O dziękuję:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...