Skocz do zawartości

Kolumny podstawkowe za 2 tysiące(para)


Barteczek

Recommended Posts

  • 1 month later...
I znowu padlo na Barteczka, duzo pytan, duzo... Tak sie sklada ze mam ten sam amplituner, podobny wielkoscia pokoj i na tym podobienstwa sie koncza. Kiedy pisze ten tekst, ty juz pewnie jestes po zakupach, jedno pytanie, skad ten pomysl na monitory? Czy w cene wliczyles standy? w miare dobre tez troche kosztuja, a o basie mozesz, no powiedzmy zeby nie obrazic posiadaczy monitorow, pomarzyc, przynajmniej w tym przedziale cenowym. Za 1700 zl kupilem Magnaty Quantum 505, w takim kolorze jaki chcialem, i jest bardzo dobrze, nawet na byle jakich kablach za "piatke", jakie teraz mam. A jest jeszcze lepiej przy SACD. Nic nie sugeruje, ale taki duzy pokuj, no pwiedzmy spory. latwiej wypelnic wolnostojacymi.
Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Cię Waldku.W obecnej chwili już mam skompletowany zetaw składający się z: HK 3480 , DVD HK 27 i JBL E100-tyle że to wszystko stoi w pokoju 23 m2.Kupiłem też kable w sklepie Audiofilskim,gdzie za metr zapłaciłem 34 zł.Co sądzisz o moim zestawie??Za całość zapłaciłem około 6 tys.więc nieźle. icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No witam po raz pierwszy. Super, ale cena jest akurat malo wazna w tym kontekscie. Kupiles, wiec po sprawie. Najwazniejsze jest nie, ile to kosztowalo, ale jak Tobie sie to podoba, czyli , jakosc dzwieku ogolnie, bez wdawania sie w szczegoly. Jezeli jestes zadowolony lub bardzo zadowolony, lub nawet zachwycony, to super!!! Tym bardziej ja sie ciesze, ze sa ludzie zadowoleni w tych trudnych czasach, i nie mnie oceniac twoj wybor. Konczac chcialbym zaznaczyc, ze pisze ten tekst bez cienia ironii, zlosci itp., zawsze staram sie byc obiektywny, bez wzgledu na zaistniala sytuacje.
Pozdrawiam
Waldek
P.S Milych odsluchow!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...