Skocz do zawartości

Rejestrator DVD


proton

Recommended Posts

Multinagrywarki obsługują formaty DVD +R/RW, -R/RW jedno i dwu warstwowe, natomiast zwykłe (nie multi) skupiają się na jednym standardzie plusach lub minusach. Kupując nagrywarkę, wybieraj wieloformatową z wbudowanym dyskiem HDD, są o wiele praktyczniejsze, niż nagrywające tylko na płytach. Manta to tani, ale ryzykowny zakup.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam takiego modelu. Nagrywarka którą posiadam, nie ma nawet opcji kopiowania z własnego napędu optycznego na HDD. Otrzywiście mogę zrobić kopię filmu z innego odtwarzacza DVD, ale tylko z płyt nie mających zabezpieczeń antypirackich, co jest zgodne z przepisami prawa. Są nagrywaki mające możliwość kopiowania filmu DVD na wbudowany HDD, ale również mogą to być filmy nie zabezpieczone.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Otrzywiście mogę zrobić kopię filmu z innego odtwarzacza DVD, ale tylko z płyt nie mających zabezpieczeń antypirackich, co jest zgodne z przepisami prawa.



A jak robisz taką kopię? Podłączasz wyjście z wejściem? Przecież wtedy cała płyta z menu itd. nie przejdzie. Poza tym skoro to analogowa kopia to dlaczego tylko z płyt bez zabezpieczeń? Jak on to wykrywa?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W cytacie moim wyraźnie pisze o kopii filmu, a nie płyty. Nie spotkałem stacjonarnej nagrywarki DVD, na której dałoby się zrobić kopii całej płyty DVD, chyba że jest to przerobiony jakiś chinczyk.
Oprogramowanie nagrywarki, wykrywa zabezpieczenia zawarte w przetwarzanym materiale i nie pozwala na dalszą jego obróbkę.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...