Skocz do zawartości

Jakie kable głośnikowe do Acoustic Vienna Mozart Grand


Recommended Posts

Posiadam system złożony z wzm i cd Creek EVO + kolumny Acoustic Vienna Mozart Grand. Na razie jako kabli głośnikowych używam Kimbera 8 VS. Dźwięk jest dobry ale może mógłby być jeszcze lepszy. Może ktoś z formumowiczów ma takie kolumny i chciałby się podzielić jakich kabli używa w swoim systemie ? Doadam jeszcze, że zarówno wzm jak i cd łączy interkonet VDH The Orchid. Za wszystkie odpowiedzi już teraz z góry dziękuję.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka kombinacja długość/cena interesuje Cię? I w czym ma to być lepsze niż Kimber?
Pamiętaj, że VA to prądożerne kolumny i potrzebują kabla o sporym "fi". Jeśli potrzebujesz więcej niż 2 mb to poszukaj czegoś o AWG nie większym niż 12, czyli co najmniej 2,5 mm2 powierzchni przekroju.
Ja mam podpięte VA Beethoveny AudioQuest-em Bedrock. I się uspokoiłem...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

pavlos => co znaczy że przy bedrocku się uspokoiłeś. czy miałeś wpięte inne kable i  było źle????



Tak, miałem inne kable, również "zwykłe kable". I nie było tak dobrze, jak teraz. Moje uspokojenie się oznacza wejście w dobre samopoczucie wynikające ze słyszenia (odrobinkę) lepszego dźwięku oraz ze świadomości, że "dobra, wydałem tyle kasy, to musi przecież grać!" icon_lol.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio zmieniłem swoje Dynaudio Audience 52 na Vienny MG właśnie. W sklepie z moim Baltlabem nawet w bezpośrednim porównaniu z dynkami MG były przynajmniej o klasę lepsze. W domu .... hmmm.... może muszą się jeszcze wygrzać bo te co mam są prosto z kartonu... albo jest to właśnie kwestia kabli. Obecnie mam tarę prism nexa a w salonie słuchałem na wyższych modelach właśnie AQ. Ale czy może być aż taka różnica???
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 16 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...