Skocz do zawartości

Porada ZAKUP wzmacniacza Technics SU-G700 lub Yamaha AS-2100


_Kuben_

Recommended Posts

Witam,

Kieruje się ku zmianie posiadanego audio - wstępnie budżet na wzmacniacz 8/9 k zł - z czytanych recenzji oraz rad w sklepach pierwsza myśl dotyczy technics SU-G700 oraz Yamaha AS-2100 jednak jeśli odsłuch np. A-S3000 sprawi, ze wart jest tej różnicy cenowej i skłoni do odczekania i dozbierania to będę gotów odczekać.

Pomieszczenie 5 m na 4,5 m z tym, że jedna z 4 ścian jest w 3/4 otwarta - połączenie z jadalnią i kuchnią.

Najczęściej słuchane gatunki to blues, jazz, muzyka filmowa, rock - a jakby sprzęt poradził sobie od czasu do czasu z cięższym metalowym brzmieniem, też by było miło.

I Jakie polecalibyście kolumny do tych wzmacniaczy w cenie ok 12 k zł.?

Co sądzicie o wbudowanych w te wzmacniacze - przedwzmacniacze gramofonowe.?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, co będzie dla mnie nikt mi nie powie, ale ważniejsze tu co spasowało osobom które pytam - chętnie zapoznam się z osobami, którym ten sprzęt spasował i z jakimi kolumnami próbowali, i dlaczego zdecydowali wziąść te czy inne - bo moze np w salonie w którym będę odsłuchiwał, w ogóle mi nie zaproponują np tych kolumn co komuś tu spasowały.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yamaha bardzo dobry klocek. I widziałem używane 3000 za 11000 uważam że warto .szkoda bo nie porównam ci do tego technicsa. Nie wiem . 

Słyszałem opinie że szału nie robi. Ja Yamahę polecę 

W tej cenie możesz jeszcze popatrzeć nad wybitnie dobrym caspian M2 od Roksana albo melodyjna lampka od unison research.

Co do kolumn to podstawkowe pmc twenty 22 albo podłogówki od elaca tu mam na myśli model FS 407.

Zapraszam na odsłuch, po wypożyczenie i lepsze ceny 

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...