Skocz do zawartości

Marantz M-CR611 i Tannoy Mercury 7.1 (Mercury 7.2) do wieczornego słuchania?


jankow

Recommended Posts

Witam. Chcę kupić tylko M-CR611, kolumny już posiadam. Łóżko na ścianie 220, kolumny na wprost łóżka na ścianie 310. Wymiary na rys. w cm.

Zgra się to w miarę?

Tuner FM zagra czysto na oryginalnym kawałku kabla czy potrzebna jest dobra instalacja antenowa (posiadany NR1607 kiepsko gra z taką anteną, pól na pół szumy i dźwięk)?

Są problemy z odtwarzaczem CD, Wi-Fi, vTunerem, ogólną stabilnością?

Dziękuję za wszelkie za i przeciw. Pozdrawiam.

pokoj2.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej polecam MCR611, to nowoczesny, dobry amplituner, który bardzo dobrze zagra w połączeniu z kolumnami Tannoy. Praktycznie nie ma żadnych problemów z awaryjnością czy stabilnością. Natomiast nie jestem w stanie odpowiedzieć jak będzie pracował tuner FM, to zależy od konkretnego miejsca i zasięgu. Jeśli zasięg jest kiepski, niestety nie przeskoczymy tego problemu.

Zapraszam do naszego salonu na odsłuchy i indywidualne wyceny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że 7.1 to kolumny surround ale... 7.2 + Marantz mają cofnięte wyższe częstotliwości i takie zestawienie to porażka (kupując je - jak to początkujący - nie sprawdziłem, że tester chwalił ale słuchał ich ze wzmakiem za 14k; natomiast do kd wraz z nr1607 i 7.1 są ok). Poza tym będą stały na górze szafy co chyba dodatkowo wzmocni bas. Wolę niedobór niskich niż dudnienie. Zestaw ma grać po kilka godzin dziennie (jako plumkanie + przed zaśnięciem) nie męcząc mnie. Jeśli są lepsze kolumny w podobnych pieniądzach, proszę o propozycje. Rozważę ich zakup wraz z m-cr611.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...