Skocz do zawartości

Soundbar czy Stereo?


Bartas

Recommended Posts

Cześć, planowalem kupic JBL 3.1 lecz nie jestem pewny czy inwestycja 2k jest warta w taki sprzet.

Mam budżet do 2500zł czy w tej cenie da się kupic jakieś porządne nowe stereo?

Pomieszczenie okolo 30m² przedzielone na środku przez półściane ( kuchnia - salon).

+ Pomysł na JBL powstał po obejrzeniu youtubowych recenzji i zachwalaniu suba ( podobno mocnego)

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć, gdybyś poświęcił chociaż chwilę na poczytanie forum, to nawet nie zadawałbyś tego pytania z tematu i wiedziałbyś, że soundbar to zło :) 

8 godzin temu, Bartas napisał:

czy w tej cenie da się kupic jakieś porządne nowe stereo?

czy porządne, to już kwestia gustu (zależy, co, kto rozumie pod terminem "porządne" i jakie ma oczekiwania), ale na pewno będzie zdecydowanie lepsze od tego soundbara, zwłaszcza, jak skusisz się na złożenie sprzętu używanego. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdawałem sobie sprawę ze tutaj się nie akceptuje soundbarów :) Zaświeciła się lampka ze stereo to fajny pomysl tylko nie posiadam odpowiedniej wiedzy na ten temat dlatego jestem tutaj. Sprzęt ma być wpięty w tv nie zależy mi na cd, jedynie łączność bezprzewodowa przydałaby się.

 

Jakies propozycje nowego/używanego sprzętu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Bartas napisał:

ok rozumiem tylko ciężko komuś nieposiadającemu odpowiedniej wiedzy wybrać cos używanego

Moim skromnym zdaniem w pierwszej kolejności powinieneś podejśc do jakiegoś stacjonarnego salonu audio. Pokażą Ci co to faktycznie jest stero a Ty sam ocenisz czy to jest. Nawet w tych pieniadzach są w stanie coś zaproponować. Aplituner plus małe kolumnye podstawkowe a nawt miniwieże. Pożyczysz do domu posłuchasz i zobaczyś czy to Ci się podaba. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...