Skocz do zawartości

Kabel Głośnikowy do Emit 20


Bombalina

Recommended Posts

A mnie intryguje i interesuje teraz Tellurium q Blue (ultra za drogo). Ewentualnie Cardas 101. Ktoś słuchał tych kabelków? Co wnoszą? Bronze grają jasno i fajnie byłoby tej górze nadać trochę blasku zamiast syczków. Chord Clearway mam wrażenie trochę skwierczy jednak i w jasnym systemie nie do końca się sprawdza. Miałem chwilę polk signature s55e i tu z Clearway była po prostu rzeźnia, cięło po uszach niemiłosiernie. Dopiero jak dałem jakieś ciemne kable Real bez bólu dało się słuchać,ale wyszły wtedy duże braki w reszcie pasm.

Są jacyś posiadacze Tellurium Blue tudzież Cardasa?

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 57
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

13 minut temu, Wito76 napisał:

A mnie intryguje i interesuje teraz Tellurium q Blue (ultra za drogo). Ewentualnie Cardas 101. Ktoś słuchał tych kabelków? Co wnoszą? Bronze grają jasno i fajnie byłoby tej górze nadać trochę blasku zamiast syczków. Chord Clearway mam wrażenie trochę skwierczy jednak i w jasnym systemie nie do końca się sprawdza. Miałem chwilę polk signature s55e i tu z Clearway była po prostu rzeźnia, cięło po uszach niemiłosiernie. Dopiero jak dałem jakieś ciemne kable Real bez bólu dało się słuchać,ale wyszły wtedy duże braki w reszcie pasm.

Są jacyś posiadacze Tellurium Blue tudzież Cardasa?

 

 

Cardas 101 to neutralny referencyjny kabel bez własnego charakteru mozna powiedzieć że bardzo podobny do Chord Clearway, tu masz recenzje  http://stereoikolorowo.blogspot.com/2015/07/przewody-gosnikowe-cardas-101-speaker.html

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Teraz to już nic nie ma na stronie.

Gość pokazał nam nową stronę i wszyscy czekają. (nikt nie wrzuca na starą)

QED, Inakustik, Chord, Nordost, Purist Audio Design, Wireworld, Melodika, RealCable, Oehlbach, Kimber, Furutech i ......

Dalej mam wymieniać? Coś potrzeba? Zapytaj to Ci powiem od razu.

A strona jak/ jeśli ruszy to może bedzie aktualna w końcu tego nie wiem.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...
Dnia 16.05.2019 o 08:31, Bombalina napisał:

Teraz wiem jakiego brzmienia szukam, połączenia dwóch kabli Chord Clearway oraz Melodika sugar brown: blasku wysokich tonów, dynamika oraz masy, dociążenia, mocnego basu.

I które wybrałeś? A może podłączyłeś Bi Amp, melodike na bas a chord na góre,

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...