Skocz do zawartości

Pytanie do Redakcji


wolf

Recommended Posts

W związku z akcją pt. "Ożywiamy nasze forum" zainicjowaną przez Audio czy na forum będą się udzielać redaktorzy? Np. red Wojciech Pacuła czy też Andrzej Kisiel. Ciekawie byłoby z nimi pogadać icon_smile.gif Zadać parę pytań.
P.S.
Oczywiście wiadomo szereg forumowiczów chciałby głównie "dokopać" ale jest to jednak wg stosunkowo niewielki koszt za kontakt z czytelnikami.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...
Możliwość wklejania zdjęć wymaga od właściciela strony wykupienia miejsca na serwerze. To może kosztować prawie tyle, co paczka fajek regularnie, co dwa dni.

Wolf, musisz więc raczej apelować do wydawcy, żeby przeznaczył 1500 zł na stronę www rocznie. To dużo pieniędzy, więc się staraj... Dla niektórych nawet bardzo, bardzo dużo.

"LIDL jest tani". Bardzo ładna piosenka, chociaż zniknęła ostatnio z radia.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
Cytat

Czy pytanie będące niejako tematem przewodnim tego wątku zostanie bez odpowiedzi?




Są starania podjęte z naszej strony, aby "wciągnąć" kogoś z Redakcji Audio. Myślę, że zakończą się one niebawem i będziemy mieć tu kogoś z "papierowego" Audio icon_smile.gif
Na pewno o tym poinformujemy!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Cytat

Dzisiaj 20 listopada czy już nie najwyższy czas żeby prenumeratorzy otrzymali
pismo z zapowiadanymi płytami ? icon_question.gif




Prenumerata to zupełnie inna działka w naszym wydawnictwie, nie odpowiada za nią ani redakcja "papierowa" ani ta onlinowa. Sprawa została przekazana osobom bezpośrednio odpowiedzialnym, mam nadzieję, że coś się ruszy w tej kwestii.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Dzisiaj 20 listopada czy już nie najwyższy czas żeby prenumeratorzy otrzymali
pismo z zapowiadanymi płytami ? icon_question.gif


Fono Master
Do mnie numer z prenumeraty dotarł dopiero 20 listopada (wysłany 14.XI, szedł z Warszawy do Warszawy).
Przez ostatnich parę lat kilka razy dzwoniłem do Działu Prenumeraty i za każdym razem odpowiedź była taka sama "Mamy małe opóźnienie z wysyłką".
AUDIO zawsze dociera do mnie parę dni później niż do sklepów - ale tak późno to chyba jeszcze nigdy icon_sad.gif
Ale jest i cieszę się, bo zdążyłem już dwa razy przesłuchać dołączoną płytę - "podobybuje sie" icon_cool.gif

Cytat

Są starania podjęte z naszej strony, aby "wciągnąć" kogoś z Redakcji Audio.


Keh
Za miesiąc gwiazdka - jest wg Ciebie szansa na taki prezent na Forum?
Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do prenumeraty - przepraszamy za opóźnienie, najwyraźniej to jakieś felerny miesiąc.

RoRo,

Redakcja Audio jest zbytnio pochłonięta obowiązkami redakcyjnymi oraz pracą nad kolejnymi numerami miesięcznika, aby móc na bieżąco śledzić wątki i udzielać się na forum. Jednakże pozostaje w pełni otwarta na merytoryczne, problemowe pytania, które Redaktorzy chcieliby także poruszać na łamach Audio.

Do każdego z Redaktorów można indywidualnie napisać maila - adresy w stopce redakcyjnej na ostatnich stronach Audio lub http://www.audio.com.pl/kontakt.php.

W większości naszych testów (staramy się uzupełniać na bieżąco) na końcu każdego pdfa znajduje się "przycisk" po naciśnięciu którego trafiamy do specjalnego formularza. Można w nim zadać pytanie dot. konkretnego testu i jednym kliknięciem przesłać do Redakcji Audio. Redakcja powinna odpowiedzieć na podany adres mailowy.

A ów "przycisk" wygląda tak:

DSC01446.jpg



Jeśli w którymś z testów nie będzie wspomnianego przycisku proszę pisać maila na krostalska@audio.com.pl
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Redakcja Audio jest zbytnio pochłonięta obowiązkami redakcyjnymi oraz pracą nad kolejnymi numerami miesięcznika, aby móc na bieżąco śledzić wątki i udzielać się na forum. Jednakże pozostaje w pełni otwarta na merytoryczne, problemowe pytania, które Redaktorzy chcieliby także poruszać na łamach Audio.


Kah
Dziękuję za odpowiedź i pokazanie problemu z drugiej strony. Brak czasu chyba każdy z nas rozumie...
Czasami będę chciał skorzystać (i chyba nie tylko ja) z takiej możliwości więc już wiem jak icon_cool.gif

Czy wg Ciebie jest możliwość proponowania Redakcji tematów do testów?
Mnie na przykład bardzo interesuje problem porównania nowych modeli z ich poprzednikami - zarówno w kolumnach (chociażby z tegorocznych nowości to JBL seria ES w stosunku do starej E), w źródłach dźwięku i mocy oraz DVD i LCD/plazmach (jak zmieniła się jakość obrazu i czy warto zastanawiać się nad modelami sprzed np. 2 lat).

Jak takie ewentualne propozycje powinny być kierowane:
- od razu do Redakcji i tam będą zbierane i analizowane, czy coś z tego będzie interesujące dla czytelników i możliwe do zrealizowania
- najpierw jakaś dyskusja na Forum i ustalenie paru interesujących tematów (z których może któryś będzie można zrealizować) i dopiero potem Admin/Moderatorzy zaaprobują i prześlą dalej do Redakcji

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że można pisać bezpośrednio do Redaktorów Audio.
Można też oczywiście spróbować poruszyć temat na forum i jeśli rzeczywiście "chwyci", osobiście (lub też za naszym pośrednictwem) napisać do Redaktorów podczepiając link do konkretnego wątku na forum.

Co potem z tym zrobi Redakcja - ciężko powiedzieć, ale pewnie ustosunkuje się chociażby mailowo do poruszanego problemu.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym proponowaniem tematów to czysta utopia .Każdy z nas chętnie poczyta o czym innym. Ja na przykład o wzmacniaczach lampowych. A redakcja pewnie woli zrobić kolejny test amplitunerów.Za to prenumerata to problem do rozwiązania ,choć w Audio trochę ratuje sytuację E wydanie.Przez lata prenumerowałem czasopisma o Audio niemiecko języczne i te, nawet do komunistycznej Polski trafiały przed oficjalnym ukazaniem się w kiosku.Prenumerator płaci z góry więc jest najważniejszy!!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli znalazłoby się więcej entuzjastów wzmacniaczy lampowych, to kto wie.. icon_wink.gif
Aczkolwiek nie wiem co tam sobie myśli i planuje Redakcja papierowego Audio.


Redakcja internetowa nie ma wpływu na prenumeratę.
Zajmuje się tym zupełnie inny dział firmy, jak również... szanowna Poczta Polska!
Mogę jedynie przekazywać Wasze głosy, co też czynię.


A Polska to nie Niemcy i pewnie nawet premier Tusk tego nie zmieni icon_wink.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kah
Jest wielu potencjalnych właścicieli lamp (i zapewne niedostatecznie wyedukowanych entuzjastów...), niewątpliwie więcej niż ich użytkowników na tym Forum icon_lol.gif
Chętnie bym przyczytał testy modeli z różnych półek cenowych - dla mnie najchętniej z dolnej i średniej półeczki, bo od czegoś trzeba będzie wreszcie zacząć (a ja jakoś nie zauważyłem wałęsających się koło mnie bezpańskich pieniedzy),
... a w moim przypadku dopiero po przeprowadzeniu małej ®ewolucji w domu, chyba za parę lat icon_rolleyes.gif

Testy wzmacniaczy lampowych pojawiają w AUDIO, ale zazwyczaj są to modele ciut droższe .
Niewątpliwie jak napisałeś "nie wiem co tam sobie myśli i planuje Redakcja papierowego Audio. " , ale ...
w najgorszym razie "pewnie ustosunkuje się chociażby mailowo do poruszanego problemu." icon_lol.gif
Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
No "doszło" wreszcie dzisiaj AUDIO w prenumeracie ,"Audiofilskie zajawki 3" w stanie
nienaruszonym chociaż widzę ,że ktoś próbował składać na "pół" lub "zrolować" ale
płyta na szczęście ocalała.
Mam za to inne zastrzeżenie wiem,ze Redakcja nie ma na to wpływu ale może pomoże.
W wydaniu papierowym na końcu są zamieszczane takie "pocztówki" z recenzowanym
w magazynie sprzętem adresowane do Dystrybutorów sugerujące ,że po ich wysłaniu
można dostać więcej informacji na temat sprzetu albo jakieś katalogi.
W przeciagu ostaniego roku wysłałem trzykrotnie z prośbą o informacje nt. JMLaba BE1037,
Luxman,Accuphase ,gramofonów ............................nie dostałem NIC.
Nie jest to sprzęt tani a ja nie chcę TYLKO pooglądać i poczytać .
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Mam za to inne zastrzeżenie wiem,ze Redakcja nie ma na to wpływu ale może pomoże.
W wydaniu papierowym na końcu są zamieszczane takie "pocztówki" z recenzowanym
w magazynie sprzętem adresowane do Dystrybutorów sugerujące ,że po ich wysłaniu
można dostać więcej informacji na temat sprzetu albo jakieś katalogi.
W przeciagu ostaniego roku wysłałem trzykrotnie z prośbą o informacje nt. JMLaba BE1037,
Luxman,Accuphase ,gramofonów ............................nie dostałem NIC.
Nie jest to sprzęt tani a ja nie chcę TYLKO pooglądać i poczytać .




Fono Master - Redakcja przesyła owe pocztówki do dystrybutorów, a oni powinni chcieć wysłać jakieś broszury info, hmm..
Może nie mają. Może olewają temat? Nie mam pojęcia. Ale przekażę właściwej osobie Twój głos.

Proponuję też spróbować uderzyć prosto do nich - podaje linki do dystrybutorów poszczególnych marek, które wymieniłeś:
JBL - http://www.audio.com.pl/dystrybutorzy/rb/
Luxman - http://www.audio.com.pl/dystrybutorzy/audiocenter/
Accuphase - http://www.audio.com.pl/dystrybutorzy/nautilus/

Reszta tutaj:
http://www.audio.com.pl/mds_zest_a.php

Powodzenia icon_wink.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję kah widać na tym przykładzie jak Dystrybutorzy przejmują się przyszłymi
klientami a potem narzekają na słabą sprzedaż.
Ale nic to ,dla chcącego nic trudnego zadałem sobie trud i odwiedziłem kilku z interesującym
mnie sprzętem gdzie potraktowali mnie poważnie dopiero jak zaszeleściłem zwitkiem banknotów.
Dzięki temu miałem w domu kilka "poważnych" klocków co mam nadzieję pozwolił mi podjąć
włąsciwą decycję .
Nie ukrywam,że punktem odniesienia są dla mnie recenzje Redaktora W.P. z jego strony
internetowej jak i zamieszczane w Państwa Magazynie /wydanie papierowe/.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...