Skocz do zawartości

Wybór amplitunera używanego do 1000zł


Łukasz Ef

Recommended Posts

Witam szanowne grono.

Nadszedł czas wymienić moje obecne kino. 

Potrzebuję używany amplituner kina domowego w kwocie do 1000zł. Amplituner będzie grać z nowym zestawem kolumn STX Electrino 250 lub STX Quant 300 lub Polk audio T50. Jeszcze nie wiem na które mam się zdecydować, może też pomożecie w wyborze. Do ampli podłączone będą konsole, tv itp. Rozważam też zakup subwoofera aktywnego, ponieważ obecny alphard chyba ma już dosyć współpracy ze mną, a lubię też jak czasem się szyby trzęsą w oknach ;) 

Kolumna centralna i satelity zostaną z mojego obecnego zestawu M Audio. Pomieszczenie to salon z aneksem około 40m.

Pomóżcie, doradźcie co kupić.

Dobra, bardziej doprecyzuję pytania.

Naczytałem się już chyba za dużo na forach, i za dużo naoglądałem filmów na youtube z testami.

W ten sposób tak już wyprałem sobie mózg, że już sam nie wiem co wybrać. Napewno zauważyłem że dość mocno jest chwalony Denon AVR-3312.

Używkę można kupić w okolicach 1000zł. Może polecacie coś w tej okolicy o podobnych parametrach??? Nie upieram się przy żadnej konkretnej marce, chciałbym tylko mieć w miarę czysty dzwięk, który i tak uzupelnię subwooferem aktywnym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jeszcze w modelu HK260 podawali realną moc. On jest mocniejszy od tamtych. Ale to model niższy odpowiednik serii 6

Przeanalizował bym jednak bo jak powiedziałem zwracaj uwagę na stan, Markcox zapewne da Ci jakiś okres bezpieczeństwa,

10 minut temu, Łukasz Ef napisał:

A wybierając między Denonem i Onkyo, to co byście brali? 

Ten z lepszym stanem technicznym i wizualnym.

 

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, S4Home napisał:

Markcox zapewne da Ci jakiś okres bezpieczeństwa

Nie miałbym z tym problemów. U mnie ustąpił miejsca SC-LX87 i od tamtej pory leży w szafie. A trochę szkoda, bo może jeszcze komuś długi czas posłużyć.

16 minut temu, Łukasz Ef napisał:

I nieco za słaby.

magia marketingowego bełkotu, ale nie Ty jeden dałeś się na niego złapać :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...