Skocz do zawartości

Słuchawki do mniej więcej 200zł


Recommended Posts

Witam, widzialem juz pare tematów na tym forum jesli chodzi o sluchawki do 200zł. Niestety żadne nie spełniaja w 100% potrzeb. Do sedna:

Poszukuje sluchawek, z których mógłbym korzystać cały czas - na miescie, w domu, w pracy wiec jesli chodzi o 'wyglad' to preferuje nauszne ale nie pelne lub dokanalowe. Do tego by bateria trzymala jak najdluzej. Moga byc przewodowe lub bezprzewodowe. W przypadku sluchawek bezprzewodowych zawsze mialem problem z tym ze mi przerywalo bo tracilo zasieg. Nie wiem w 100% czy to wina sluchawek czy telefonu. 

Z dokanałowych  to moje propozycje to:
 - https://www.ceneo.pl/36449070;pla#tab=spec
https://www.ceneo.pl/49940893#tab=spec
 

Edytowano przez Raku
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku słuchawek bluetooth za przerywanie dźwięku zwykle odpowiedzialne są zakłócenia lub przeszkody na drodze pomiędzy 2 urządzeniami. Ta technologia ma do dyspozycji bardzo małe moce emisji radiowej i stąd takie skutki.

Mi In-Ear Headphones Pro HD + Mi Bluetooth Audio Receiver

Przy tym adapterze bt sterowanie wraz z poziomem głośności może odbywać się z pilota na przewodzie słuchawek. Do tego korzysta on z mikrofonu wbudowanego w ten pilot przewodowy.

Inna opcja:

KZ AS06moduł Bluetooth KZ z aptX

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to chyba wszystko przemawia za tymi słuchawkami Bluedio. Za SE-MJ553BT-K przemawia chyba tylko to że są firmowane przez japońskiego Pioneera :) .

Warto zaznaczyć że wszystkie przykłady słuchawek które podałem mogą pracować przewodowo i bezprzewodowo , a ten Pioneer działa tylko po bluetooth.

Tryb pracy przewodowej może dać nie tylko lepszą jakość dźwięku. Czasem przy zakłóceniach z zewnątrz praca bezprzewodowa bluetooth bywa bardzo kłopotliwa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...