Skocz do zawartości

Hierarchia kolumn


STELVIO

Recommended Posts

18 godzin temu, STELVIO napisał:

Witam. Mam taki dylemat. Interesuję się wymianą kolumn w kinie domowym. Konkretnie chodzi o fronty do stereo. Zainteresowałem się kolumnami firmy Heco. Są dla mnie cztery do wyboru. Music Style, Aurora, Elementa i Celan.

Hierarchia kolumn w obrębie firmy Heco to jedno-a dobór kolumn do pomieszczenia oraz do posiadanego przez autora wątku amplitunera kina domowego to  sprawa nie mniej istotna.

Może warto na to zwrócić uwagę ... i na kolumny innych firm również. Np. Kubakk wspomniał o Pylonach.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Arturas napisał:

Aurora granie gęste - aha yhym ? Ale branża  na zawsze rację  

Arturas wiesz że nie zawsze nie o to chodzi. Posłuchaj Celan GT zobaczysz dlaczego Auroa to granie gęste. :)

21 godzin temu, Arturas napisał:

głowa  mnie tak rozbolala teraz od tego głupstwa co Piotrek napisał

oj, :( I Ty Brytusie przeciwko mnie ?:( A tak Cie lubiłem! Przyznaj to za tego ATOLLA? :P

17 godzin temu, Arturas napisał:

Piotrek  bzdurę napisał i mi brzydko napisał, a ja bym poszedł za nim w ogień  i talerzyk wigilijny nawet przy stole u mnie by miał, ale teraz mu nie daruje, przyczaje  się na niego,jak tylko glupstwo kłamliwe napisze jakieś ,to  od razu  zastosuje na niego atak frontalny, będę  z nim cisnal jak swojego czasu Top hi-fi  Posnania ?

No właśnie widzę, że chyba odebrałeś to jako atak. a tak nie jest. Nie wiem dlaczego też z kochania mnie wchodzisz na wojnę. Aurora jest gęsta jeśli porównujemy HECO. No nie ma inaczej. Jest mi przykro.

Serio waszym Zdaniem w ofercie Heco Aurora jest jasna? Nie ciepła, nie gęsta? Pytam nie zarzucam. Pcham dyskusje. Bez obrażania się @Arturas :)

Piotr

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aurora  ma ocieplone granie, on pytał jak brzmią, zaraz porownasz celany do monitor audio Silver i też powiesz że celan to gęste  granie ? za atolla  nie, każdy  juz wie że  to gniot, tu za to Cie dopadne, nie bedziesz sie spodziewał, mieszasz porównania  i przez to nieprawdę piszesz, poczekaj tylko się  lepiej poczuje, bo sie jeszcze słabo czuję, tak odebrałem to jako atak i zniewage

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogodzilem się  z Piotrkiem z S4 na prv,  znów  się kochamy ? po prostu nie zrozumiał  że  to ja jestem Heco Aurorami ? po prostu jakoś tak czułem  że  to ja powinienem mieć na wyłączność opisywanie brzmienia Auror  i nikt lepiej nie wie o nich lepiej niż ja ? co oczywiście  nie mija  się z prawdą  ? pozdrowienia  dla wszystkich,  kto się czubi,  ten  się lubi ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Arturas napisał:

Pogodzilem się  z Piotrkiem z S4 na prv,  znów  się kochamy ? po prostu nie zrozumiał  że  to ja jestem Heco Aurorami ? po prostu jakoś tak czułem  że  to ja powinienem mieć na wyłączność opisywanie brzmienia Auror  i nikt lepiej nie wie o nich lepiej niż ja ? co oczywiście  nie mija  się z prawdą  ? pozdrowienia  dla wszystkich,  kto się czubi,  ten  się lubi ?

Ja też czytając nie miałem pojęcia o co tobie chodzi??No i zdrowia z życzę bo sam jestem przeziębiony?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

To zupełnie dwie inne kolumny.

Heco Direkt to pewien produkt oderwany od całej linii Heco.

Ta linia jest w pełni robiona w Niemczech o odmiennej jak widać stylistyce.

Mi nie pasowało by to do niczego i po prostu nie miał bym tego gdzie postawić. Ale ile tych kolumn mieliśmy w salonie tyle zeszło.

Celan Revolution gra dźwiękiem potężniejszym, może mniej audiofilskim, ale angażującym energią przekazu. Z kolei Direkt właśnie stawia na przekaz muzyczny. Na wybrzmiewanie dzwieku.

Uważam że o złe opinie trudniej w Direkt. Tam realnie nie ma się do czego przyczepić. Ale też z drugiej strony nikt nie wyleje na nie miodu a na Celany owszem.

Kolumny które można kupować w ciemno?

Moze tak je podsumowac?

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...