Skocz do zawartości

Tani odtwarzacz uniwersalny


rupert

Recommended Posts

Dobry a nawet bardzo dobry za te pieniądze. W tym przedziale cenowym nie ma sobie równych. Tak się składa ze testowałem 1700 i 696 i musze powiedziec ze funkcjonalnosc 696 przemawia na jego korzysc. Jezeli chodzi o brzmienie to 1700 gra bardziej neutralnie, jak dla mnie az za bardzo. W porownaniu do 696 wydawalo sie plaskie, no i 1700 gra zdecydowanie ciszej od 696. Jezeli chodzi o obraz to 1700 ma bardziej kontrastowy co powoduje ze momentami widac jego ziarnistosc. Pioneer ma obraz gładszy i przyjemniejszy w odbiorze(jak dla mnie). Wybór padł na Pioneera po obejrzeniu koncertu Rubika. Na 1700 obraz nie pokrywal sie z fonią wrażenie było takie jakby leciało z plybacku, inny egzemplarz 1700 to samo. Ten sam koncert na Pioneerze i Marantzie ok. Biorąc pod uwage róznice w cenie długo się nie zastanawiałem. Dodam że początkowo zdecydowany byłem na 1700 gdyż posiadam wzmacniacz Yamahy A2 i chciałem DVD tego samego producenta,jednak Pioneer przekonal mnie do siebie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...