Skocz do zawartości

Klub Heco


Recommended Posts

Witam klubowiczów aktualnie nie posiadam kolumn Heco jednak kilkanaście lat temu posiadałem Victa, 2 miesiące temu po 2 latach użytkowania sprzedałem swoje Music Style 500.

I teraz pytanko czy mieliście może okazję słuchać celan gt32 i Revolution 3 jak odbieracie ich brzmienie i ewentualne różnice, chciałbym je sparowac z Atollem 200 i zastanawiam się czy warto o odsłuch ciężko 32 jednak nie ukrywam ze będę próbował wypożyczyć z Rev3 mniejszy problem. 

Pytam czy jest sens iść jeszcze raz w heco 😁. Pozdrawiam i liczę na jakieś odpowiedzi. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dzień dobry.

Chcę dołączyć do klubu z systemem Auro3d, niedawno przebudowanym.

 

Cały system był na głośnikach Wharfedale diamond 10.

 

Aktualnie cały system jest na Heco.

Celan GT 702 i GT 42 na froncie.

Music style 900 surround.

Aurora 300 na górze.

Subwoofer SVS SB-3000

 

W Auro3d napędza to Marantz sr7010 i mm8077.

 

W stereo Marantz pm7004.

 

Z przebudowy, jestem bardzo zadowolony

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Czy ktoś z szanownych klubowiczów byłby w stanie napisać które z poniższych starych już kolumn mają możliwie szeroką scenę i dość muzyczne brzmienie? Rozglądam się za tanim używanym zestawem podstawkowych kolumn stereo i chciałem zasięgnąć opinii fanów HECO odnośnie tego jaką specyfiką brzmienia charakteryzują się te oto stare modele:

  • Interior Reflex 20 MK2
  • Interior Reflex 25H
  • Interior Plus 2000

Parafrazując stare hasło - ktokolwiek słyszał. ktokolwiek wie? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dedal75No, w końcu masz białe😉. Ładne kolumienki. Napisz jak się one mają w porównaniu do Dynek. Oby tylko zaraz pewien (znany z innego miejsca) fachowiec, nie zacżął dowodzic wyzszości podłogówek i niszczyć całego efektu i radości z posiadania czegoś nowego. Aż się prosi o drapaka i lampę na górną półkę.😉 Pozdrawaim.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Rega napisał:

@Dedal75No, w końcu masz białe😉. Ładne kolumienki. Napisz jak się one mają w porównaniu do Dynek. Oby tylko zaraz pewien (znany z innego miejsca) fachowiec, nie zacżął dowodzic wyzszości podłogówek i niszczyć całego efektu i radości z posiadania czegoś nowego. Aż się prosi o drapaka i lampę na górną półkę.😉 Pozdrawaim.

Dzięki @Rega no są 😉 muszą trochę pograć to pogadamy narazie z 15 godz nie mam czasu

Drapak powiadasz 🤣 zostałby zdmuchniety razem z lampą, Alan nie wie że to kosztuje HAHA 

Monitory przyklejone do standow dwustronnymi rzepami żeby nie poleciały maluchom na nogi. 

Za jakiś czas pogadamy. Pozdrawiam 

Dywan i zasłony się pojawiły za jakiś czas przewody. I gościnnie overture 😁

IMG_20191211_081818.jpg

Edytowano przez Dedal75
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Elektropunkt Bydgoszcz napisał:

Masz sporo miejsca na większy ekran ;)

Myślałem o tym ale ktoś ma sprzeciwy 😎

Natomiast tv 40 z poprzedniego mniejszego mieszkania, tu z 60 cali bym powiesił ale ten  nie chce się zepsuć od 7 lat 😁. Pzdr

Edytowano przez Dedal75
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Dnia 12.12.2019 o 09:25, Rega napisał:

@Dedal75No, w końcu masz białe😉. Ładne kolumienki. Napisz jak się one mają w porównaniu do Dynek. Oby tylko zaraz pewien (znany z innego miejsca) fachowiec, nie zacżął dowodzic wyzszości podłogówek i niszczyć całego efektu i radości z posiadania czegoś nowego. Aż się prosi o drapaka i lampę na górną półkę.😉 Pozdrawaim.

Ten fachowiec na pierwszą i ostatnią literę S?? 

@Dedal75

50-55 cali też zrobiło by różnicę. Za około 2000 idzie kupić. A 40 pójdzie do sypialni. 😁

Edytowano przez 1Ender
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...