Skocz do zawartości

Wzmacniacz + odtwarzacz CD do 2000 pln


skori23

Recommended Posts

Witam,

przejdę od razu do sedna - mam 2 kolumny Tonsil CZ@T 130 o parametrach takich, jak na zdjęciu.

Potrzebuję dokupić wzmacniacz + odtwarzacz CD najlepiej do 2k pln. Ewentualnie mogę dorzucić kilka stówek, jeśli będzie potrzeba.

  • pomieszczenie ~24m2
  • muzyka: hip-hop/rock/elektronika
  • źródła muzyki --> płyty CD, Spotify, YouTube itd. (to głównie idzie przez konsole Playstation), bluetooth do słuchawek

Z góry dziekuję za wszelkie porady itd. !! :) 

Pozdro,

Kamil

tonsil.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jesteś w stanie odpuścić bluetooth, bo jakościowo to gorszy dźwięk to mógłbyś poszukać wzmacniacza z daciem np. Luxman LV-113. To już wysoki poziom grania. Wzmacniacz ma jedno wejście optyczne i dwa koaksjalne. Musisz się jednak liczyć że za jakiś czas będzie wymagał konserwacji, bo to dość wiekowy sprzęt. 113 można kupić już za około 600 do 1000 zł. Serwis nie jest drogi od około 200 do 400 zł jesteś w stanie przywrócić sprawność fabryczną. A wtedy sprzęt na lata. 

Natomiast nie wiem, czy dźwięk Ci się spodoba w połączeniu z unitra/tonsil. Kolumny za jakiś czas do wymiany. 

Najlepiej jakbyś miał możliwość posłuchania. Zakup w ciemno to loteria. 

O luxmanach poczytaj w dziale kluby. 

Pozdrawiam 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ten wzmacniacz był sprawny, wtedy nie ma problemu z tym aby mógł napędzić Tonsile które masz. Jednak nawet jako sprawny jest wart nie więcej niż 200 zł i nie jest to zbyt rewelacyjny wzmacniacz. Do tego niskie modele Sony były raczej znane z dużej awaryjności w przeciwieństwie do serii ES . Dlatego myślę że wydawanie więcej niż kilkadziesiąt zł na jego naprawę nie ma raczej sensu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...