Skocz do zawartości

Słuchawki "na szyje"


Recommended Posts

Cześć,

Potrzebuje pomocy z wyborem odpowiednich słuchawek bezprzewodowych. Chodzi mi o słuchawki "na szyje", typu Samsung U Flex (ważne, żeby była "obroża" ;) sam przewód + pilot do ściszania i przełączania muzy odpada). Cena tak do 200/250 zł. Interesuje mnie dobry dźwięk i redukcja szumów otoczenia. Wcześniej miałem słuchawki LG Tone HBS-910, ale byłem tak sobie usatysfakcjonowany (często przerywały, bateria też nie była najlepsza, bardzo cienki przewód słuchawek). 

$_35.JPG

Czy ktoś może coś polecić? Samsung U Flex, Level U Pro? Albo LG Tone? Czy jeszcze jakiś inne, lepsze ustrojstwo? Nie wierzę, że do wyboru z takich słuchawek jest tylko LG albo Samsung, a nie mam pojęcia czy inne marki inwestują w tego typu sprzęt. 

Szukałem na forum tematów podobnych do tego, ale nie znalazłem. Z góry dziękuję za pomoc ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że chyba trzeba nie mieć szyi aby przy zakładaniu uszkodzić ten pałąk :) . Bo tylko taką złą opinię o nich czytałem :) .

U Flex powinny ten problem całkowicie rozwiązać. Ostatnio coraz częściej można spotkać właśnie takie rozwiązania jak w U Flex u różnych producentów.

Edytowano przez MobyDick
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybór padł na U Flex ;) Zakupiłem wczoraj i testuje ;) Na razie jest lepiej niż w LG pod względem zasięgu.

W LG często gubił połączenie gdy przychodziłem przez ściany do drugiego pomieszczenia. We Flex nie ma tego problemu i połączenie mam w całym mieszkaniu ;)

Dźwięk na plus. Prowadzenie rozmów przez słuchawki jest przyjemnością. Wspierają dodatkowo asystenta google.

Jedynie co może mi przeszkadzać na dłuższą metę to niezwijalne słuchawki, ale zapewne się do tego przyzwyczaję ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...